آشنایی با انواع پوستر – خانه چاپ و گرافیک

لاکچری بودن، نوعی طرح و یا نقش خاص را عرضه نمی کند بلکه یک ویژگی کلی است که قابلیت متمایز ساختن یک کاغذ دیواری پوستری از دیگر انواع پوستر ها را دارد. تعادل به این معنا نیست که پوستر باید کاملاً در مرکز صفحه طراحی شود بلکه باید تقارن داشته باشد یعنی از هر دو طرف به یک میزان باشد. خوانا بودن به این معنا نیست که بیننده عملاً بتواند پوستر را بخواند بلکه اطمینان حاصل کردن از این است که آیا بیننده میداند شما چه چیزی را تبلیغ، فروش و یا پخش میکنید. اطمینان حاصل کنید که طراحی با علایق بینندهها همخوانی دارد پوستر مربوط به Black Keys مطمئناً هواداری موسیقی راک را به کنسرت لب ساحل میکشاند. زمانی که حوادث مختلف یا محصولات مختلف برای یک گروه موسیقی یا خط تولید دارید آیا بیشتر از یک پوستر نیاز است؟ با دیدن عکس گریان یک زن، مرد در حال گذر از خط پایان، کلمه آتش احساسات بیننده برانگیخته میشود ولی نیاز است بیشتر اطلاعات داده شود. استفاده از ترکیب بندی خوب و داشتن زاویه دید مناسب در پوستر از مزایا و ویژگی های یک پوستر خوب میباشد. به عنوان عکاس مبتدی یا متوسط، کاربران به تمام ویژگی های لازم برای سازماندهی، ویرایش و اشتراک گذاری عکس های خود دسترسی دارند.

این نرم افزار برای ساخت پوستر هم به عنوان اشتراک مستقل و هم به عنوان بخشی از طرح ابر خلاق Adobe ارائه می شود. MyCreativeShop یک ابزار طراحی آنلاین است که می تواند برای ایجاد طرح هایی استفاده شود که چاپ و اشتراک گذاری آن آسان باشد. همچنین می توانید برای الهام گرفتن، گالری طرح ها و قالب های آنلاین را مشاهده کنید. یعنی یک حاشیه چند سانتی سفید در اطراف آن ها و با همان کیفیت عالی چاپ روی کاغذ ۱۸۰ گرم نیمه مات. موفقیت رسانه تبلیغاتی آنها به کیفیت و اثربخشی پوستر طراحی شده بستگی دارد. فراموش نکنید که پوستر باید واضح، با کیفیت و جذاب باشد. PosterMyWall ابزاری برای ساخت پوستر است که به کاربران امکان می دهد از طرح های تصویری و ویدئویی استفاده کنند و به راحتی بین آنها جابجا شوند. این نرم افزار ساخت پوستر برای رایانه شخصی امکان تغییر اندازه و کار در حین حرکت را بدون مهارت طراحی حرفه ای فراهم می کند. از این رو بهتر آن است که به جای آن که انجام طراحی ایده و نیز اجرای اثر به دو نفر محول شده هر دو کار توسط خود طراح گرافیک انجام شود. این مورد اهمیتی بسیار دارد، چرا که بر طبق آن است که میتوان تعیین کرد که چه تعداد پوستر باید چاپ شود، از چه پرینتری استفاده شود، چه جوهری به کار گرفته شود، از چه کاغذی جهت طراحی پوستر تبلیغاتی بهره گرفته شود و مسائل این قبیل.

البته در همه طراحی ها باید به این مورد دقت شود که فقط به یک ابزار یا عنصر توجه نداشته باشید. درصورتیکه درصدد خلق چندین پوستر هستید دقت کنید که جز در مورد رنگ و عکس آنها باید تقریباً شبیه با همدیگر باشند؛ اما بااینحال آنها باید از همدیگر مستقل باشند. اینکه مطلبی را بخوانی و متوجه شوی چیز بدیهی است اما در مورد این مطمئن شوید که آیا اگر بیننده پوستر را از راه دور ببیند باز مفهوم آن را متوجه میشود یا خیر. و در مورد دیگر، گرافیست با ایجاد توازن بین هنر عکاسی و گرافیک به خلق یک ترکیب جالب به همراه یک احساس واقعی دست پیدا کرده است. هنر عکاسی همیشه برای طراحی کارآمد و یا شاید مقرون بصرفه نیست. زمینهای را برای دنبالهروی آنها پیدا کنید. این مجموعه خود به زیر مجموعه های دیگری تقسیم میشود که از جمله آنها میتوان به پوستر دیواری سه بعدی گل اشاره کرد. میتوان رنگها، وزن شکلها، میزان متن و یا ترکیب آنها را متعادل کنید. بدانید که خواننده چطور به اطلاعات دست پیدا میکند تحقق این دیدگاه استفاده از رنگ، خطوط، سایز وزن متن است.

پوستر Salida a Winefest بطور تحت تلفظی چنین کاری میکند. با وجود گزینه های متنوعی که در میان انواع طرح های پوستر دیواری وجود دارد، خلق چنین محیطی چندان دشوار به نظر نمی رسد. این امکان وجود دارد که هم تصاویر جداگانه و هم دسته های بزرگی از تصاویر را ویرایش کنید. این امکان وجود دارد که رنگ های برند خود را برجسته کنید و تصاویر برند خود را بارگذاری کنید. وقتی صحبت از انواع پوستر می شود، مطمئناً تعداد انگشت شماری از پوسترهای مختلف با اهداف مختلف وجود دارد. طرح رایگان Canva بیش از ۲۵۰۰۰۰ قالب، بیش از ۱۰۰ نوع طراحی و ۵ گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری ارائه می دهد. به جای زیادهگویی و ارائه فهرستهای بلندبالا که پیام اصلی را کمرنگ میکنند، بهتر است یکی دو جمله بسیار دقیق و مستدل بنویسید. اگر در برنامه Digital Flyer & Poster Maker 2018 مشکل تبلیغات را نادیده بگیرید، متوجه می شوید که الگوهای فوق العاده ای را به شما ارائه می دهد. موضوعاتی که از طریق پوسترها اطلاع رسانی شده و به نمایش گذاشته می شوند، موارد مختلفی هستند و می توانند موضوعاتی شامل اطلاع زمان برگزاری همایش های تخصصی را تا تبلیغات برند آبلیموی یک کارخانه را در بر بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید