خرید پوستر دیواری ✔️ قیمت پوستر دیواری – فروشگاه اینترنتی منزل

شايد نخستين پوسترهاي فيلم توسط برادران موشخ و ناپلئون سارواري، كه از ارمنستان به ايران مهاجرت كرده بودند، طراحي و ساخته شد و سپس فردريك تالبرگ، مهاجر سوئدي، به كار تهيه و طراحي پوستر اقدام كرد (40:1). پس از شهريور 1320 ابتدا “تئاتر آذربايجان” در تبريز و سپس تئاترهاي تهران و سرانجام مؤسسات تبليغاتي و سياسي از پوستر بهعنوان عاملي مؤثر در آگاهيرساني استفاده كردند. برنامه Canva نیز برای سیستم عامل اندروید طراحی شده و دارای تعداد زیادی الگو یا نمونه از پیش طراحی شده است. با استفاده از این برنامه میتوان به متنها عکس اضافه کرد و از انواع فونتها بیش از 200 فونت استفاده کرد. از میان این سه رنگ، یک رنگ بار و سنگینی بیشتری داشته باشد. در مورد طراحی پوستر بهترین حالت استفاده از سه رنگ و نه بیشتر در طراحی یک پوستر است. ابعاد متفاوت پوسترها اگر به صورت مناسب در کنار هم قرار بگیرند میتواند بسیار جذاب باشد اما بهتر است تا این ترکیب را روی کاغذ طراحی کنید تا از صدمه دیدن دیوار در پی جابه جایی های متفاوت جلوگیری کنید. طرحهای پوستر دیواری بسیار متنوع و جذاب بوده و برای تمام علایق و سلایق مناسب است. پوستر دیواریها طرحهای بسیار متنوع و زیبایی دارد و همین تنوع و زیبایی است که بسیاری از مدیران و خانوادهها را متقاعد میکند که از این محصول استفاده کنند.

از بین 3000 طرح جدید پوستردیواری که در فروشگاه اینترنتی منزل موجود است و روز به روز بر تعداد آن ها افزوده می شود، پوستر دیواری دلخواه خود را انتخاب کنید. میزان سه بعدی بودن پوستر دیواری به طرح انتخابی شما بستگی دارد. که مجموعه طرح کلاسیک ، مدرن ، فانتزی ، لاکچری را شامل میشود. بسیاری از خانوادهها دنبال ایجاد فضایی شیک، لاکچری و دوست داشتنی هستند. در این مقاله ما در مورد انواع مختلف پوستر، شامل طیف وسیعی از تبلیغات، مروری خواهیم داشت و میفهمیم چه چیزی آنها را خاص می کند. یکی از موارد موجود در پوسترها عکسها و تصاویر می باشند که می توان به شیوه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، عکسهای مورد نظر را تهیه نمود. از سال 1920 به بعد، هنر عكاسي بهتدريج در حوزه پوسترسازي نفوذ كرد و در بسياري از موارد بهجاي نقشهاي تصويري از عكس استفاده شد؛ و تلفيقي از عكس، نقاشي، و خط نيز در پوسترها بهكار رفت.

چاپ محصولات اداری ما عبارتاند از : چاپ ست اداری ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ سربرگ ، چاپ پاکت ، چاپ فولدر ، چاپ فاکتور ، همچنین دیگر محصولات پرکاربردی که میتوانید از ما بخواهید نیز شامل چاپ لیبل ، چاپ زیر لیوانی ، چاپ زیر بشقابی ، چاپ تابلو و شاسی ، چاپ تقویم رومیزی ، چاپ هدایای تبلیغاتی ، چاپ کارت پستال میباشد. هر چند ممکن است به اندازه کارت پستال کوچک، و یا بیلبوردی در بزرگراه، بزرگ باشد. با این حال پوسترها ممکن است در ابعاد و اندازههای مختلفی به اندازه یک کارت پستال کوچک گرفته تا یک بیلبورد بزرگ تبلیغاتی در بزرگراهها طراحی شوند! البته نیازی نیست تا حتما تصاویر بزرگتر با یک ترتیب خاص در کنار هم یا در مرکز فضا قرار بگیرند بلکه میتوانید با توجه به سایز آن ها از ترکیب های نامنظم استفاده کنید. در پوستر دو عامل بصری فرم و رنگ از اهمیت زیادی برخوردارند و باید با مهارت بسیار از آن ها در پوستر استفاده شود.

توجه کنید که کیفیت عکس شما حتما باید بالا باشد. یعنی یک حاشیه چند سانتی سفید در اطراف آن ها و با همان کیفیت عالی چاپ روی کاغذ ۱۸۰ گرم نیمه مات. علاوه بر اینکه کیفیت بالا و قیمت مناسبی دارد، مناسب آن دسته از افرادی است که تیراژ بالایی داشته باشند، مثلا بالاتر از 500 عدد، و هم اینکه زمان کافی برای چاپ داشته باشند. پالت رنگی از رنگهای سرمه ای ، طلایی و سفید نوید یک شب قدیمی را می دهد. در طراحی پوستر سعی نکنید که از رنگهای متعدد استفاده نمائید. در صورتی که شما قصد داشته باشید از فرم های عمومی چاپ افست استفاده کنید، حداقل زمان یک هفته را باید برای دریافت کار خود در نظر بگیرید. هدف از چاپ پوستر اطلاع رسانی و تبلیغات می باشد و می بایست محل نصب آن و ابعاد پوستر به گونه ای انتخاب گردد که مخاطب در حال عبور و مرور براحتی بتوانند آن را مطالعه کند و پیام تبلیغاتی را دریافت کند . 4.اطلاعات غیرضروری باید از شکل ها حذف شود. پوسترهای رویداد برجسته میشوند زیرا طراحی پوستر باید بتواند به سرعت و بدون زحمت به بیننده بگوید چه انتظاری از این رویداد دارد، بنابراین عناصر موجود در پوستر باید با موضوع و روح مطابقت داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید