دانلود 12 تا از بهترین برنامه ساخت پوستر برای ویندوز – انزل وب

در هنگام طراحی پوستر باید به کاربرد پوستر و اینکه می خواهد چه پیامی را عنوان نماید دقت شود؛ زیرا امروزه تبلیغات برای معرفی هر برند و کسب و کار دارای اهمیت فراوان میباشد. نکته قابل توجه این است که قبل از طراحی پوستر باید بدانیم رنگ نوشته و عکس در این پوستر باید چگونه باشد ویژگی آن موضوع را هنگام طراحی مد نظر داشته باشیم و متناسب با نوع موضوع آن را طراحی کنیم . زمانی که تعریف روشنی از مشتری ایدهآل خود دارید و در حال ایجاد پوستر برای آن هستید، به شما کمک میکند تصمیمات طراحی مناسب بگیرید – نوع تصمیماتی که به بهترین پوستر برای مخاطب هدف شما منجر خواهد شد. به بودجه کلی خود نگاه کنید و آن را با چند پوستر که به چاپ نیاز دارید تقسیم کنید. برای مثال، اجازه دهید بگوییم که یک بودجه ۵۰۰ هزارتومانی دارید و به ۵۰۰ پوستر نیاز دارید. بنابراین، به عنوان مثال، اجازه دهید بگوییم که شما یک اعانه جمع کردید و یک پوستر برای تلاش برای رسیدن به افراد داوطلب طراحی کردید.

چه طور شما باید پوسترهای شگفت انگیزی ایجاد کنید – نوع پوسترهایی که نتایج را به نمایش میگذارند (و افراد را به کسبوکار یا رویدادهای شما هدایت میکنند). آنها به احتمال زیاد به چه نوع طراحی پاسخ میدهند؟ برای این که بتوانید روی مخاطب تأثیرگذاری مناسب داشته باشید، طراحی پوستر باید به گونهای باشد که حداقل ۱۵ ثانیه مخاطب را متوقف کند. زمانی که گامهای لازم برای طراحی پیش از طراحی را بردارید و همه اردک خود را در یک ردیف دریافت کنید، در واقع میتواند پوستر را سادهتر، سریعتر و موثرتر طراحی کند. سعی کنید عبارات و جملات مختصر و مفیدی انتخاب کنید که پیام مناسب را در مورد محصول شما ارائه دهد و مخاطبان را به خواندن بقیه پوستر ترغیب کند. سعی کنید روش های مختلف تایپ را برای پوستر خود به کار ببرید و با تهیه ی پرینت سیاه و سفید از پوستر طراحی شده، نحوه خوانش مطالب و جایگیری تصاویر را مشاهده کنید.

بعد از آن، زمان برای گرفتن همه کپی تان و تصاویر با هم. به عنوان مثال، شما می توانید آن را رنگ بزنید و برای تنوع بیش تر از چند رنگ در کنار هم استفاده کنید، اما رنگ در نهایت ساده ترین شکل را به دیوار می دهد. فرایند تولید پوستر دیواری سفارشی به این شکل است که بعد از دریافت سفارش از مشتری، دیوار مورد نظر برای نصب پوستر اندازه گیری می گردد. برای سفارش پوسترها بایستی ابتدا ابعاد دیوار مورد نظر خود را بر حسب طول و عرض اندازه گیری کرده، سپس جنس پوستر و مراحل بعدی سفارش را انجام دهید. این فیلم هنوز در مراحل اولیه ساخت قرار دارد و اطلاعاتی از تاریخ اکران یا داستان آن در دسترس نیست. این مقاله تقریبا 6 ساعت برای طراحی و ایجاد آموزش آن زمان برده است ، در صورت کپی برداری حتما لینک وب سایت را در پایان آموزش قرار بدهید . هر پوستری که فاقد این ویژگی ها باشد احتمالاً شما را چندان تحت تأثیر عملکردتان قرار نمی دهد.

با اینکه طراحی پوستر کار بسیار جالبی است، اما خیلی هم راحت نیست و گرافیست ها برای طراحی پوستر با چالش های مختلفی روبرو هستند. مهم نیست که چه طرح هایی ایجاد میکنید، باید نسبت به برند خود احساس حقیقی داشته باشد. چون بدون یک پیام قوی، پوستر شما در حال سقوط است – مهم نیست چقدر عالی طراحی شدهاست. پوسترهای تبلیغاتی برای تبلیغات همه چیز از کنسرت گرفته تا رستورانها برای رویدادهای اجتماعی از آن زمان تا به حال بودهاست. اطمینان حاصل کنید که همه چشمها به طرح شما دوخته شدهاند. پیش از شروع فرآیند طراحی، به شما کمک خواهد کرد تا المانهای طراحی که مکمل شما هستند را انتخاب کرده و پیغام شما را تقویت کند، که باعث میشود طراحی کلی تان تاثیر گذار بیشتری داشته باشد. پیش از شروع طراحی، مشتری ایدهآل خود را تعریف کنید. آیا میخواهید فروش بلیط را به یک کنسرت بپردازید؟ امروزه، پوسترسازي به موقعيت ممتازي رسيده است.

دیدگاهتان را بنویسید