دانلود 12 تا از بهترین برنامه ساخت پوستر برای ویندوز – انزل وب

نمونهای از این دست پوستر ترویج مصرف شیر با عنوان Got Milk است که چهرههای مشهور را نشان میدهد که بالای لبشان به خاطر خوردن شیر سفید شده است. حالا نوبت رول دوم است. ولی حالا پوستر کاغذ سه بعدی چیست؟ حالا به مرحله چسباندن پوسترها میرسیم. نباید از فونتهای ناخوانا برای طراحی پوسترها استفاده کرد. با استفاده از این برنامه میتوان پوسترهای ساده ولی جذابی را طراحی کرد. برخی از کاربردهای رایج نرم افزار برای ساخت پوستر عبارتند از دعوت به رویداد، یادگیری بصری، تبلیغات محصول، بازاریابی رسانه های اجتماعی و برنامه ساخت پوستر انتخاباتی و… مشکل این برنامه این است که نمی توان در آن، متن ها را تغییر داد. مدل جدیدتری از کاغذ نیز وجود دارد به نام کاغذ nonwoven که کاملاً صاف و بدون بافت است که باغث میشود طرح کاملاً صاف و براق جلوه کند. طراحی پوستر آنجایی موفق خواهد بود که در یک نگاه توجه بیننده را جلب کرده و پیام تبلیغاتی را در کمترین زمان منتقل کند. رنگ قدرتِ آن دارد که توجه مخاطب را به پوستر جلب کند، حتی بالاتر، رنگ تواناییِ آن دارد که مخاطب را برای انجام کاری ترغیب کند. شما هستید که تصمیم میگیرید که چطور بیننده پوستر را بخواند و پیام را دریافت کند.

هر الگو از این دسته ها را انتخاب کنید و تصاویر را با توجه به میل خود تهیه کنید. مثلا فروشگاه کاغذ دیواری آسمان نما و طرحی که مد نظرتان است را از مجموعه طرحهای موجود انتخاب کنید. اگر از نظر هزینه مشکلی ندارید و کیفیت برایتان مهم است، پوستر دیواری لوکس یکی از بهترین گزینههای موجود است. به طور مثال می توان گفت که یک پوستر سینمایی باید دارای چند مولفه مهم همچون ستارگان فیلم، نشان دادن ژانر کلی فیلم و همچنین جذابیت های بصری دیگر باشد که سبب تشویق مخاطب به دیدن آن فیلم گردد. به طور کلی طراحی پوستر میتواند در تمامی زمینه ها مورد توجه باشد چون محل نصبپوستر در معرض دید همگان قرار دارد. این شیوه همچنان پابرجاست با این حال تحت تاثیر فروش اینترنتی پوستر دیواری قرار گرفته و از رونق کمتری در مقایسه با گذشته برخوردار است. همانطور که از اسمش پیداست، طراحی این نوع پوستر، سه بعدی است. برای خرید پوستر سه بعدی خودتان تنها کافی است وارد سایتی شوید که از آن میخواهید خرید کنید.

گزینه دیگری که پیش روی شماست، پوستر بافتدار یا استاندارد است. از سمت چپ دیوار، فاصله رول اول را مشخص کنید و به کمک ابزار تراز و یا تراز لیزری، یک خط کاملاً مستقیم تا پایین رسم کنید. وسیعترین عرض و بلندترین ارتفاع دیوار را ثبت کنید. برای اینکه مطمئن شوید پوسترتان، تمام دیوار را میپوشاند، هنگام سفارش، به ابعادی که برای خودتان ثبت کردید، ۳ تا ۵ سانتیمتر اضافه کنید. توجه داشته باشید که ابعاد را باید برحسب سانتیمتر وارد کنید. اگر میخواهید پوسترهای بیشتری سفارش دهید، همین رویش را دوباره تکرار کنید و سپس دکمه خرید را در لیست سفارشات بزنید و اطلاعاتتان را در جریان خرید پر کنید. برای اطمینان، میتوانید زیر لبههای هر دو سمت، کمی دیگر چسب بزنید. رول اولتان را بردارید و پشتش را چسب بزنید. کاغذ فیبردار نیز بافتش نیمه مات است که نصب پوستر را نسبت به کاغذهای دیگر آسانتر میکند. خیالتان راحت باشد که هنگام چاپ، یک سانتیمتر بیشتر در نظر گرفته شده است و بدین ترتیب عرض پوستر شما کم نمیشود و به وسیله خط راهنما در پایین رول کاغذ، برای شما کاملاً مشخص شده است. برای نصب رول دوم، دقت کنید که تقریباً تا یک سانتیمتر روی رول اول قرار بگیرد و ادامه تصویر کاملاً مطابقت داشته باشد و به لحاظ بصری کامل باشد.

سپس با یک سمباده نرم، تمام زبریها و ناهمواریهای سطح دیوار را برطرف کنید. قسمتهای اضافه پوستر را میتوانید از پایین، بالا و کنارهها توسط کاتر برش دهید. کاغذهای اضافه را هنگام نصب میتوانید برش دهید. این نوع پوستر را با قیمت ۹۵ هزار تومان برای هر متر مربع میتوانید داشته باشید. این پوستر را با قیمت هر متر مربع ۷۰ هزار تومان میتوانید تهیه کنید. قیمت پوسترها بستگی به نوع کاغذ انتخابی شما دارد و برحسب متر مربع حساب میشود. بعد از اینکه از درستی پوسترها مطمئن شدید، جای پوستر اول را روی دیوار مشخص کنید. برای درج جعبه متن، روی نماد Text Box در زیر سر برگ Insert کلیک کنید. بنابراین در ارائه پیام پوسترهای اسماء الحسنی انواع کاربرد عکس در خلق نشانه های تصویری جایگاه ویژه و تاثیرگذاری دارد. پوستر سازی برای فعالیت های اقتاصدی، فرهنگی، اموزشی، هنری مثل تئاتر و سینما و به طورکلی برای هر نوع زمینه کاری کاربرد دارد و برای کسانی که این هنر را دارند این مژده را دارد که همیشه بازار کارجالب و جذاب و در عین حال فراوانی برای آن ها وجود دارد. “بررسی ورود عکاسی به ایران و میزان کاربرد آن در طراحی پوستر”. در صورتی که دنبال چیزی هستید که از نظر اقتصادی برایتان به صرفه باشد و هزینههایتان را کم کند، پوستر دیواری متوسط اقتصادی که هر متر مربعش ۵۵ هزار تومان است، گزینه مناسبی برای شماست.

دیدگاهتان را بنویسید