دايرة المعارف كتابداري و اطلاعرساني – پوستر

با وجود اینکه پوسترهای دیواری ماندگاری بالاتری دارند، قیمتی کمتر از کاغذ های دیواری دارند که خود مزیت بزرگی برای پوستر دیواری محسوب میشود. بعد از طی فرآیند خرید پوستر دیواری خودتان را در کوتاهترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرد. اولین و شاید مهمترین مزیت پوستر دیواری، زیبایی بخشیدن به منزل یا محیط کار است. به عنوان مثال یک پوستر فیلم پدرخوانده مناسب اتاق کودک خردسال شما نیست اما همان پوستر در اتاق فرزند نوجوان شما میتواند زیبایی بسیاری داشته باشد. برای ایجاد یک پوستر خوب باید هدف تعیین کنید ، به محتوا فکر کنید و طرح های نوین خلق کنید و در نهایت روش های مناسب دیگر را بررسی می کنید. این پوستر انگیزشی مینیمالیستی از BayArt یادآوری این است که بیننده باید آرزوی چیزهای بیشتری را داشته باشد. باید گفت هنگامی که قصد معرفی یک محصول جدید را دارید و قصد دارید تا عموم مردم از این مطلب، مطلع شوند، بهترین حالت نصب پوستر به جای بنر است. حتما از طرحهای مفهومی و جدید استفاده نماید تا رهگذران را به تفکر وا دارد.

4.برای هر قسمت صفحه ای جدید به کار ببرید. پوستر دیواری اتاق پسر همان طور که از نامش مشخص است شامل طراحی هایی است که پسران نوجوان و جوان از آن بیشتر استقبال می کنند و به آن علاقه مند هستند. پوستر دیواری نقاشی های معروف مانند سایر پوستر دیواری ها به صورت یکپارچه بوده و نصب آن آسان است و باتوجه به طرحش جلوه ای خاص به دکوراسیون و دیوارها می بخشد. به عنوان مثال در این پوستر از Function Creative ، آخرین راهنمای تهیه قهوه شامل دستورالعمل ها و تجهیزات مختلف ارائه شده است. شرکت معماری ایوان به واسطه بازار گسترده ای که پوشش می دهد در هر زمینهای به شما نصابهای حرفهای و متخصص را معرفی خواهد کرد. صورت میگیرد وسپس محصولات در بسته بندی های چوبی بسیار شیک و منحصر به هر پوستر اماده برای استفاده میشوند. براي اعلانهاي سينمايي اندازههاي فوق به نام “ليست”، مشهور است و اندازههاي سهليستي (100× 120 س.م.)، دوازده، پانزده، هجده، بيستوچهار، و بالاخره سيوشش ليستي رواج دارد. میزان سه بعدی بودن پوستر دیواری به طرح انتخابی شما بستگی دارد.

بعد از انتخاب پوستر دیواری و مشخص کردن جنس کاغذ و اندازه دیوار، می توانید قیمت را مشاهده و خرید پوستر دیواری را به صورت اینترنتی انجام دهید. از سال 1920 به بعد، هنر عكاسي بهتدريج در حوزه پوسترسازي نفوذ كرد و در بسياري از موارد بهجاي نقشهاي تصويري از عكس استفاده شد؛ و تلفيقي از عكس، نقاشي، و خط نيز در پوسترها بهكار رفت. تجربه ثابت کرده است پوسترها در این اماکن توانایی بیشتری در جذب مردم دارند. پوسترهای سفر ویژه هستند زیرا آنها یکی از معدود پوسترهایی هستند که می توانند تجسم بی انتها داشته باشند در حالی که در عین حال مدرن هستند. انتخاب فونت و نوع قلم نیز فاکتور بسیار مهمی در طراحی پوستر است که باید اصول استاندارد آن را رعایت کرد. فونت در طراحی پوستر باید متناسب با موضوع و هدف پوستر انتخاب شود. در کاغذ دیواری اتاق نوجوان پسرانه از رنگ های گرم و انرژیک استفاده شده و متناسب با هر سلیقه ای است و علاوه بر اتاق پسران می توان از میان این طرح ها برای نصب در بخش های مختلف دیگر نیز استفاده کرد.

با خرید پوستر دیواری کل دکوراسیون داخلی خانهتان را تحت تاثیر قرار بدهید. اما برای طراحی پوسترهای صنایع غذایی و یا صنایع اسباب بازی از خطوط ملایمتر و با شکستگی کمتر استفاده میشود. شما می توانید طرح و یا عکس دلخواهتان را برای ما بفرستید تا ما پوستر آن را به شما تحویل دهیم . بسیاری از ما فکر میکنیم پوسترهای سه بعدی و پوستر برجسته واقعی یکی هستند و هنگام خرید کاغذ دیواری اگر هر کدام از این نام ها را به کار ببرید، احتمالا به شما یک محصول مشابه نشان خواهند داد اما واقعیت این است که تفاوت زیادی بین این دو پوستر وجود دارد. المانهای تشکیل دهنده طراحی پوستر کدام است؟ اما برای بررسی اصول طراحی پوستر باید به سراغ عناصر تشکیل دهنده یک پوستر و یا المانهای تشکیل دهنده آن برویم. توجه کنید که کیفیت عکس شما حتما باید بالا باشد. اما اینکه یک پوستر چگونه باید طراحی شود تا بتواند مخاطب را در همان نگاه اول جذب کند، مطلبی است که خود نیاز به یک طراح حرفهای در این زمینه دارد. طراح گرافیک از محدود شدن بیزار است و دوست دارد حرف اول و آخر، خلاقیت و ایده های او باشد و این، یک اثر گرافیکی را قانونمند و هدفمند می سازد.

دیدگاهتان را بنویسید