راهنمای تهیه ی پوستر – دانشگاه علوم پزشکی زنجان – همایش علمی دانشجویی

چاپ پوستر دیواری در واقع، چاپ کاغذ دیواری در سایز های بسیار بزرگ و درخواستی شما می باشد و محدودیتی در انتخاب طرح و سایز را به هیچ عنوان ندارید. در حالی که برخی از الگو ها به صورت رایگان در دسترس هستند، اما می توانید برای استفاده از الگو های جدید، برنامه را خریداری کنید. با اینکه نمی توان با الگو های جدید، شروع به کار کرد، اما می توان تنظیمات زیادی بر روی آن ها اعمال کرد. اگرچه برنامه، داری امکانتی عالی برای ایجاد پوسترها می باشد، اما دارای محدودیت هایی در زمینه طراحی عکس نیز است. در مورد پوستر دیواری های سه بعدی آنچه بایستی بدانید، آن است که تصویر در اثر بکار بردن حاشیه های روشن و تاریک به صورت سه بعدی در برابر مخاطبان نمایان می شود. با استفاده از برنامه Desygner: Free Graphic Design, Photos, Full Editor، می توانید تصاویر حرفه ای و عالی را به صورت رایگان ایجاد کنید. با اینکه این برنامه ها دارای ویژگی های مشابهی هستند، اما توصیه می کنیم که برای انتخاب، هر برنامه را به طور کامل بررسی و درباره آن تحقیق کنید. اما الگو های قابل تنظیمی را ارائه می دهد.

بله امکان تهیه کاغذ دیواری عکس خودتان برای زیباسازی دکوراسیون داخلی در واحدهای چاپی که چاپ پوستر دیواری را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهند، وجود دارد. پوشاندن همه دیوارها با این محصول زیاد کار جالبی نیست، چرا که پوسترها زمانی جلوه بیش تری می یابند که تنها در یک جبهه از دیوارها نصب شده باشند. برنامه Canva با بیش از 60000 الگو، تقریبا برای هر مناسبتی دارای الگو می باشد. بنابراین در این مقاله 5 نمونه از بهترین برنامه های سازنده پوستر را که می توانید در دستگاه های اندرویدی خود دانلود و نصب کنید، را به شما معرفی می کنیم. همچنین می توانید تاریخ متن و اندازه تصاویر را تغییر دهید و وقتی که پوستری را تهیه می توانید، آن را به طور مستقیم در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. هنگامی که روی طراحی پوستر متمرکز می شویم، حفظ و ایجاد تعادل نکته ای است که فکر ما را در گیر می کند. PosterLabs، یک برنامه بسیار عالی به شمار می آید که به شما امکان ایجاد آگهی و پوستر های حرفه ای را می دهد. با این حال می توانید برنامه های زیر را هم بررسی کنید. این برنامه به شما این اجازه را می دهد تا پست های رسانه های اجتماعی، آگهی ها، عنوان مقاله ها، اعلانات، کارت های کسب و کار، خبرنامه ها و بسیاری از موارد دیگر را ایجاد کنید.

بدون شک دیوارها اصلی ترین بخش های دکوراسیون داخلی جهت نصب این محصول می باشند، اما برخی طرح های سه بعدی و جذاب پوسترها برای زیباسازی سقف و حتی در مواردی کف نیز کاربرد دارند. الگوها در اندازه ها و انواع مختلفی ارائه می شوند. پوسترهای دیواری عمدتا در طرح های گرافیکی بدیع، بناهای تاریخی و یا مدرن جهان، تصاویر مشاهیر، هنرمندان و انواع تصاویر بکر و تماشایی طبیعت ارائه شده اند که می تواند سلیقه هر فردی را برای خریداری پوستر جلب کند. این برنامه طیف گسترده ای از برچسب ها را نیز ارائه می دهد. این پوستر ها در یک سایز، یک قالب بصری اما با ایده های متفاوت ارائه میگردند. در آذین هنر امکان چاپ آنلاین پوستر فراهم گردیده است. فرمول محاسبه هزینه چاپ پوستر دیواری به چه صورت است؟ پس از آن که پس زمینه را انتخاب کردید، برنامه به صورت پیشرفته طراحی و تنظیمات آن را انجام می دهد.

این برنامه کمک می کند تا جزئیات کوچک تصاویر را تغییر دهید. تمام این لت ها در زمان برش و چاپ ۲ سانتی متر اورلپ دارند تا نصاب بتواند در زمان نصب لت ها را به راحتی روی هم تنظیم کند. پس از انتخاب یک الگو می توانید آن را کاملا سفارشی کنید. در پوستر های پیش طراحی شده می توانید تصویر مورد نظر را با توجه به میل خود سفارشی کنید. می توانید برچسب های فروشی را انتخاب کنید. به عنوان مثال شما سفارش یک تصویر منظره را در عرض ۵۶۰ و ارتفاع ۲۸۰ سانتی متر ثبت می کنید. به گونه ای که معایب و کمبودهای کاغذهای دیواری را پوشش داده است. این منظره در ۶ لت چاپ شده و به شما تحویل داده می شود؛ ۵ لت ۱۰۰ سانتی و یک لت ۶۰ سانتی. برنامه Poster Maker, Flyer Designer, Ads Page Designer، تمام امکاناتی را که از یک برنامه پوستر ساز می خواهید، در خود جای داده است.

دیدگاهتان را بنویسید