سفارش و محاسبه قیمت آنلاین چاپ پوستر

عملیات گام سوم را برای عکس بعدی (شبکه خمیده) انجام و آنرا در مرکز پوستر قرار دهید. فیلم آموزش گام به گام رایگان)» را مطالعه کنید. شما بدون نیاز به ترک میزکار خود میتوانید گام به گام از طریق مشاوره و خدمات پشتیبانی online اقدام به سفارش چاپ پوستر با مجموعهای متنوع از کاغذ و مواد اولیه مرغوب نمایید و آن را در اولین فرصت با برشی دقیق و با بسته بندی متفاوت تحویل بگیرد. حدود صدوپنجاه سال قبل، هنرمندان ایرانی برای تبلیغات دینی بنا به تقاضای افراد یا نیاز جامعه، با توسّل به فنون ساده (گاه بهصورت نوشتاری و گاه تصویری) همراه با آرایشها و نقوش زیبا و خطیخوش تهیه میکردند. پوسترها بنا به دلایل متعددی سفارش داده می شوند. از سوی دیگر از رنگهای سرد توصیه میشود برای کارهایی که نیاز به آرامش روحی روانی دارد استفاده شود. پوستر تبلیغاتی فقط نیاز به خلاقیت و جسارت دارد و اگر قوی باشد، احساسات اقراد را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

سپس با استفاده از یک قلممو مناسب، لبههای تصویر را ماسک کنید تا به شکل مناسبی با پسزمینه ترکیب شود. دستمال را به آرامی روی پوستر بکشید و سپس با دستمال دیگری که فقط نم دار شده است سطح پوستر را پاک نمائید. مورد دیگری که به هنگام آموزش طراحی پوستر با فتوشاپ باید یاد بگیریم، کار با «Gradient Tool» است. نوشتهها را بزرگتر کنید، از رنگ دیگری استفاده کنید یا هر دو کار را با هم انجام دهید. سپس با کمک هارمونی رنگ، یک رنگ پسزمینه برای پوستر خود انتخاب کنید به گونهای که با سایر تصاویر و متنهای شما در پوستر، همخوانی داشته باشد. سپس زمانی که این لایه به صورت انتخاب شده قرار دارد، لایهای جدید با نام «Highlight Grid» ایجاد کنید. 0b0513 پر کنید. سپس «عکس ۱» را درون پوستر خود قرار دهید. در مرحله بعد، «عکس ۲» را در تصویر قرار دهید و میزان «Opacity» آنرا بر روی ۲۰ درصد و حالت «Blending» را روی «Multiply» تنظیم کنید. در ادامه، حالت Blending لایه را بر روی «Linear Light» تنظیم میکنیم و «Opacity» را تا مقدار ۴۵ درصد کاهش میدهیم. در این آموزش، از تصاویری استفاده میکنیم که میتوانید آنها را از لینک زیر دانلود کنید.

در این آموزش قصد داریم تا آموختههای پیشین را برای طراحی پوستر با فتوشاپ بکار بگیریم. با توجه به اهمیت یادگیری نرمافزار فتوشاپ جهت طراحی محصولاتی همچون پوستر و بنر، «فرادرس» اقدام به انتشار فیلم آموزش فتوشاپ برای استفاده در صنعت چاپ و تبلیغات کرده که لینک آن در ادامه آمده است. پوستر دیواری یک نام و عنوان کلی برای تمامی محصولاتی است که با ارائه یک تصویر خاص و در ابعاد مشخص برای پوشش یک دیوار واحد مورد استفاده واقع میشوند. گاهی زیبایی در سادگی متجلی است زیرا مفاهیم بصری در تصاویر سادهتر، سریعتر و راحت تر منتقل میشوند. زیرا ساختارشکنی، در بیشتر موارد، پویایی را نشان میدهد و نشان میدهد در پشت طراحی، تفکری متفاوت از قوانین و قواعد تکراری و کلیشهای وجود دارد. همیشه زیبایی، در شلوغی و تصاویر زیاد نیست. طراحی پوستر با فتوشاپ کار پیچیدهای نیست و اگر قدری با نرمافزار فتوشاپ و عناصر طراحی آشنایی داشته باشید میتوانید یک پوستر مناسب را طراحی کنید. هر هدفی که از طراحی پوستر دارید، تأکید میکنم هر هدفی، بایستی پیامی که درصدد برآمدهاید که آن را از طریق پوستر تبلیغاتی به دیگران انتقال دهید را واضحاً و به طور روشن در ذهن داشته باشید.

بنابراین فراموش نکنید که زاویه دید مناسب برای مخاطبان خود با پوستر را حتما در نظر داشته باشید. این مقاله تقریبا 6 ساعت برای طراحی و ایجاد آموزش آن زمان برده است ، در صورت کپی برداری حتما لینک وب سایت را در پایان آموزش قرار بدهید . این استراتژی که با توجه به اهداف، جایگاه، نقاط ضعف و قوت و رقبای کسب و کار شما طراحی شده است، نقش به سزایی در بازاریابی مطلوب خواهد داشت. لابی اولین مکانی است که در معرض دید قرار دارد و گویای خدمات مطلوب هتل است. پوستر دیواری برخلاف کاغذ دیواری ویژگی هایی مثل؛ قابلیت چاپ در ابعاد دلخواه، طرح دلخواه وسفارشی، جنس کاغذ های مختلف مثل الیاف طبیعی و چرم و … پوستر مورد نظر با موضوع اصلاح مصرق برق یا معرفی لامپ های کم مصرف طراحی شده است که شما می توانید از شعارهای تبلیغاتی دیگر همراه با تصاویر دلخواه استفاده کنید . ابعادی که من انتخاب کرده ام بسته به عکس لامپ کم مصرف بوده است که شما می توانید اندازه را نیز تغییر بدهید . فایل PSD را نیز جهت دانلود قرار داده ام تا هر کجای مقاله که سوالی برای شما پیش آمد به راحتی بتوانید با مراجعه به فایل اصلی مشکل را برطرف کنید .

دیدگاهتان را بنویسید