طراحی پوستر تبلیغاتی – اصول مهم برای تاثیرگذاری در بازاریابی – استودیو مانی

۴ طرح PSD لایه باز پوستر گرافیکی با طراحی حرفه ای و زیبا را هم اکنون به صورت رایگان برای دانلود آماده کرده ایم. برای خلق یک طراحی اثرگذار، انواع روشهای تایپ را میتوان بکار برد. در هنگام استفاده از فونت دقت کنید که برای عنوان یک یا دو و برای متن یک نمونه فونت بکار ببرید. در پوسترهای تبلیغاتی از زیاده گویی پرهیز کنید و قسمت های اضافی را حذف نمایید زیرا گفتار مختصر برای مخاطب جذاب تر خواهد بود. زمانی که مخاطب باور کند به رفتن به چنین فضایی نیاز دارد به دنبال آدرس و شماره تلفن آژانس مسافتری مذکور می گردد که قرار سفر خود را تنظیم نماید. پس قبل از شروع کار این موارد را در نظر بگیرید. به این سبک از طراحی در واقع تصویر سازی می گویند.المان های مربوط به کار شما جمع آوری می شود. البته هنگام انتخاب پوستر سه بعدی کلاسیک، طرح و رنگی را انتخاب کنید که با سایر اجزای دکوراسیون شما سازگاری داشته باشید. ته رنگهایی که به صورت لایه های حساس با کمترین خرده گیری رنگی به صورتی بسیار عالی در صفحه جای می گرفتند تأثیراتی را پدید آوردند که محصولات فرهنگی را به صورتی کاملا سنجیده ارائه می کرد .

این پوستر رویداد مربوط به جشنواره Malaga با زیرکی تمام، با گردهمایی چندین شکل رنگی که همگی در یک امتداد هستند توجهات را به قسمت سمت راست، بالای ترکیب جلب کرده است. ۵- نشانههای غیرضروری را حذف کنید. پس از کلید واژهها و عبارات کلیدی کسب و کارتان استفاده کنید تا مخاطب با شما آشنا شود. پوستر تبلیغاتی می بایست به گونه ای طراحی گردد که احساسات و افکار مخاطب را به چالش بکشد و تماشاگر را با یک نگاه به وجد آورد و گاهی به فکر و تامل فرو برد. در این مطلب از انزل وب به معرفی بهترین نرم افزار طراحی پوستر و قابلیت آنها پرداختیم که بتوانید برای پروژه هایتان بهترین انتخاب را داشته باشید. نگاه کنید که پوسترهای زیبای مربوط به رویدادها با الهام از موضوعشان که غذاست چطور به تصویر کشیده شدهاند. پوسترهای دیواری کلاسیک یک خصوصیت مشترک دارند و آن خصوصیت این است که تمام این پوسترها، آرامشبخش هستند و رنگهای ملایم و دلنشینی در آنها به کار رفته است.

را تشکیل می دهند، درحالی که کاغذ دیواری معمولا پترن های منظم یا تکراری را شامل می شود. همچنین دقت کنید که گرافیست متن را در کجای طرح بکار برده، دقیقاً در کنار شکلهایی که مربوط به معنای آنهاست. عمده ترین تفاوت پوستر دیواری و کاغذ در طرح و همچنین ابعاد آنها میباشد. همچنین رنگ پس زمینه را به باید تا انتها در اطراف تصویر ادامه دهید و با رعایت این موارد حتی اگر لبه های تصویر برش بخورد باز هم مشکلی پیش نخواهد آمد. خرید پوستر دیواری سه بعدی با طرح مناظر طبیعی را به افرادی پیشنهاد میکنیم که قصد دارند فضای پذیرایی ساختمان مسکونی خود را گرم تر و صمیمی تر جلوه دهند. پیشنهاد می کنیم طرح هایی را برای چاپ انتخاب کنید که رنگ زمینه ملایم و آرامش بخشی داشته باشد تا فضا اتاق کودک را ملایم و گرم نگه دارد تا حس خوبی را به فرزندتان منتقل کند.

حال که به خوبی با این المان های جذاب آشنا شده اید، نوبت آن می رسد مزیت های شان را نیز بشناسید تا انتخاب آگاهانه تری داشته باشید. در حال حاضر میتوانیم خیلی راحت تمام منزل را با پوستر های دیواری زیبا و جذاب کنیم، عیوب دیوار را بپوشانیم و با کمترین زحمت منزلی زیبا داشته باشیم. راه دیگر برای بهره بردن از فضای سیاه این است که میتوان از طریق آن چشمها را به سمت مورد کوچکی که مدنظر است جلب کرد و به این صورت با کمک فضای سیاه که اطراف آن مورد را احاطه کرده به چشم آن بیننده فرصت استراحت بدهیم. دقت کنید که این پوستر رویداد چطور یک تضاد خیرهکننده با استفاده از رنگهای قرمز و سیاه ایجاد کرده است. قسمتی از یک عکس را برش دهید و ویژگی مهم آن قسمت را مدنظر قرار دهید این نکته یک اثر دراماتیک خلق میکند و چشمها را به اطراف صفحه هدایت میکند. در ادامه، ۲۵ نکته عنوانشده که با بکارگیری آنها میتوان تم یک طراحی که حاوی پیام پوستر است را دریافت کرد. در انتخاب سایز فونت ها دقت لازم را داشته باشید که فونت عنوان با فونت متن اصلی تفاوت داشته باشد تا خواننده متوجه تغییر عنوان و اتمام متن باشد.

دیدگاهتان را بنویسید