طراحی پوستر تبلیغاتی با بهترین هزینه

در گذشته ای نه چندان دور تعریف پوستر به این صورت بود: پوسترها صفحات کاغذی در ابعاد تقریبا بزرگ هستند که بر روی آن ها نوشتهها، طرحها، نقاشیها و نظیر آن چاپ شده است. انواع پوستر دیواری گل و یا پوستر دیواری سه بعدی نیز میتوانند به علت برخورداری از صفات بیان شده در این مجموعه قرار گیرند. و پوسترهای دیواری که برروی پی وی سی(فابریک کاغذ دیواری) ارزان قیمتتر هستند. سوالی که اغلب مطرح می شود اینست که آیا این دو یکی هستند؟ این سایت هم مثل سایر سایتهایی که در این مقاله معرفی کردیم طرح و الگوهای آمادهای دارد که ویرایششان به تولید پوسترهای جذابی میانجامد. در غیر این صورت مثل آب راکدی می ماند که بعد از مدتی می گندد. ولی در خصوص برخی پوسترها این ابعاد بصورت آزاد عمل می شود که امروزه بسیار شاهد آن هستیم. امروزه نیز خرید پوستر دیواری برای پذیرایی بسیار بیشتر از دیگر نقاط ساختمان های مسکونی و غیرمسکونی صورت میگیرد و به همین علت شرکت های بزرگتر در زمینه تولید محصولات دکوراسیون داخلی مبادرت به گردآوری یک آلبوم مجزا تحت عنوان پوستر پذیرایی نموده اند و انواع مختلفی از تصاویر گل ها، طبیعت، تصاویر سه بعدی، لاکچری و غیره در آن به چشم می خورد.

امروزه طراحی پوستر هم با کمک کامپیوتر و هم به صورت دستی انجام میشود که وابسته به شیوه کار طراح است. افرادی که در دنیای گرافیک دستی بر آتش دارند و سالهاست در این حوزه فعالیت میکنند خیلی خوب با ایلوستریتور آشنا هستند. چاپگرها از جوهرهای مخصوصی جهت چاپ طرح مورد نظر بر روی متریال انتخاب شده استفاده میکنند که تاثیر بسیار زیادی بر کیفیت و وضوح تصویر خواهد داشت. ، اهمیت دارند. شناخت هارمونی رنگ ها و متناسب ساختن آن با موضوع پوستر و یا محیط تاثیر گذار بر آن، دارای اهمیت ویژه ای می با شد. شناخت انواع پوستر همان طور که در قسمت های قبلی نیز گفته شد می تواند تاثیر بسیار زیادی را بر روی نحوه انتخاب پوستر توسط شما بگذارد. اگر به دنبال یک نرم افزار طراحی پوستر هستید بدون شک اسپارک میتواند یکی از گزینههای روی میزتان باشد. برای پوستر نمی توان ابعادی قراردادی منظور کرد ولی جهت نصب بر روی تابلوهای اعلانات غالبا” ابعاد استاندارد ۷۰×۵۰ و یا ۱۰۰×۷۰ را در نظر میگیرند. هنر سه بعدی نمودن تصاویر یکی از خلاقانه ترین اعمالی بود که توسط نقاشان و هنرمندان حرفه ای صورت گرفت و با ایجاد عمق در نقاشی، مخاطب را محو تماشای تصویر مورد نظر می کردند.

پوسترهایی که از شعار مناسبی برخوردار نیستند تاثیرگذاری لازم را بروی مخاطب ندارند. گاهی فقط زیبایی پوسترها کافی نیستند بلکه باید برای استفاده از پوسترها در دکوراسیون داخلی خانه یا محل کار خود به نکاتی توجه کنید که باعث میشود زیبایی پوسترها چند برابر به چشم بیاید. باید به دنبال تصاویری ساده، مستقیم و مرتبط با موضوع پوستر باشید. به طور کلی بر مبنای موضوع پوستر می شود آن ها را به دو بخش کلی تقسیم کرد: پوستر با مخاطب ویژه و پوستر با مخاطب عام. عملکرد پوستر ارتباط برقرار کردن میان افراد جامعه با موضوع تبلیغ و یا اطلاع رسانی می با شد. در تعریفی ساده، پوستر یک اثر چاپ و تکثیر شده است که برای هدفی مشخص طراحی شده و به منظور اطلاع رسانی به قشر گسترده ای از مخاطبین جامعه ارائه می شود. می شوند. گاهی اوقات نیز برای اطلاع رسانی از همایش های علمی، ارتقا سطح آگاهی مردم در خصوص بیماری های خاص و یا مراقبت های پزشکی که غالبا در بیمارستان ها استفاده می شوند، از آن ها استفاده می کنند. البته پس از این گاهی نقاشان با شیوه های خاص خود ، در قلمروی هنر پوستر طبع می آزمودند .

این مجموعه به دسته های کوچکتری تقسیم شده و انواع مختلفی از پوستر دیواری کلاسیک تا مدرن را شامل می شود. با ورود به نیمه دوم قرن بیستم نیاز به تولید گونهای از کاغذ دیواری پوستری تحت عنوان پوستر دیواری اسپرت و با هدف تکمیل دکوراسیون داخلی مدرن در آن دوره احساس گردید. از همان اوایل پیدایش پوستر مصور ، تبلیغ کالاها به قلمروی آن راه یافته بود ، لیکن در قرن بیستم شاخه عمده یی از پوستر سازی به تبلیغات تجاری اختصاص یافت . اکنون پوستر شما با عناصر ترکیب یافته و هماهنگی شکل یافته است. Posteroid فقط و فقط برای طراحی یک پوستر ساده توسعه یافته و امکانات خیلی زیادی در اختیارتان قرار نمی دهد. سالهاست که نرمافزار فتوشاپ عصای دست گرافیستها شده و امکانات بینظیر و تکرارنشدنی برایشان فراهم آورده است. پوستر دیواری یک نام و عنوان کلی برای تمامی محصولاتی است که با ارائه یک تصویر خاص و در ابعاد مشخص برای پوشش یک دیوار واحد مورد استفاده واقع میشوند. محصولات اخیر در فروشگاههای شناخته شده تر تحت عنوان پوستر دیواری پشت تلویزیون معرفی می شوند و خود یک دسته مجزا در زمینه کاغذ دیواری پوستری را تشکیل می دهند. برای جلب توجه مخاطب و مشتری از طریق طراحی پوستر تنها به اندازه یک نگاه فرصت دارید.

دیدگاهتان را بنویسید