طراحی پوستر تبلیغاتی با بهترین هزینه

کیفیت عکس و تصاویر و ترکیب رنگ های استفاده شده در طراحی پوستر و چاپ آن، میتواند تاثیر بسزایی بر جلب توجه مخاطبان بگذارد. پوسترها را عموما با برنامه گرافیکی فتوشاپ طراحی می کنند.مهم ترین ابزار های تشکیل دهنده پوستر فتوشاپ عبارتند از: رنگ ها، فرم ها و فونت ها که هر یک از این مواردی که گفته شده است در پوستر های تبلیغاتی کاربرد فراوانی دارند که هر کدام با توجه به محصولات و قوانینی که طراحی تبلیغاتی برای آن ها انجام می شود، طراحی می شوند و رعایت هر کدام در زیبایی طراحی تاثیر بسیار زیادی دارد و این سه ابزاری که نام برده شده است همگی باهم طراحی پوستر در فتوشاپ را تشکیل می دهند. پوسترهای چاپ شده بسیار، به افراد جهت رساندن مفهومی که به دنبال آن هستند یاری میکند. مقامات دولتی و بیشتر سازمان ها از این نوع پوسترها استفاده می کنند و افراد اگر بخواهند یک جمله خاص قوی بگذارند از آنها استفاده می کنند. 5. هنگامی که می خواهیم مطلب خبری را منتقل کنیم بهترین راه آن برای طراحی و نصب پوستر است چرا که افراد شاغل و کسانی که در فضای مجازی و رسانه ها فعالیت ندارند در مسیر رفت و آمدشان تبلیغ شما را می بینند.

رنگ دوم اهمیت کمتری نسبت به رنگ اول دارد و رنگ سوم زیاد حائز اهمیت نمی باشد و رنگ سرد در پوسترهای تبلیغاتی مواد غذایی به دلیل تاثیر متقابل آن با رنگ های گرم ، احساس آرامش و اطمینان را به مشتریان منتقل می کند . علاوه بر دید بصری، تفکر مفهومی را در مخاطب خود منتقل کند. پوستر، کاتولوگ و بیلبورد در کارهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد که هر فرد برای تبلیغات محصولات و درآمدزایی این خدمات را ارائه می دهد و این تبلیغات یک کار هنری برون گرا است و پوستر به صورت یک طرح تبلیغاتی گرافیکی است و طراح پوستر تبلیغاتی باید بداند که تصویر و کلمات چگونه باید در کنار هم قرار بگیرند که مفهوم عکس در ذهن مشتریان حک شود و مورد استفاده قرار گیرد. اگر با یک کپی کوچک کار میکنید به سراغ شکلهای ساده و پررنگ و یا عکسهایی شبیه Columbus Creative بروید. فونت ها هم مانند رنگ ها و فرم ها از اجزای تشکیل دهنده طراحی پوستر تبلیغاتی در فتوشاپ هستند و باید برای انتخاب هر یک دقت کنید و باید با هدف و موضوع پوستر همخوانی داشته باشد.برای مثال برای پوستر تاریخی باید از فونتی که نشان دهنده آن زمان است استفاده شود و در پوستر های بچه گانه باید از فونت های کودکانه و فانتزی استفاده شود و شما هیچ وقت نباید نوشته های پوستر را به صورت ساده بنویسید یعنی نوشته های پوستر نباید مانند کتاب داستان و یا روزنامه به صورت ساده نوشته شوند و شما هر خلاقیتی که می توانید برروی فونت ها و نوشته ها انجام دهید تا نوشته های پوستر شما شبیه کتاب داستان نباشد .

قرار دادن اطلاعات با این ترتیب باعث می شود چشم بیننده هر قسمت را پس از دیگری دنبال کند تا به انتهای مطالب برسد. به یک معنا، نقوش بر جسته آشوری ، ایرانی و رومی، نوعی پوستر بوده اند، زیرا رویدادهایی را به روایت تصویر، توصیف می کردند که در واقع تبلیغی برای دستگاه حاکمه بود. امروزه طراحی پوستر تبلیغاتی را بیشتر برای سرمایه گذاری در کسب و کار، پیشرفت در کار و بهبود درآمدزایی برای کار خود و تولید عکس استفاده می کنند و انواع مختلفی دارند که هر یک برای انجام کاری مورد استفاده قرار می گیرد که هر یک از آن ها قیمت های مختلفی دارند و نوع آن ها هم با یکدیگر فرق دارند که انتخاب هر یک به عهده مشتریان است و طراحان پوستر تبلیغاتی مهمترین بخش در درآمدزایی مشتریان را بر عهده می گیرند. قیمت محصول چقدر است؟ شما میتوانید از همین کیفیت را در شرکتهای دیگر قیمت بگیرید و در صورتی پایینتر بود، هزینه اضافه را دریافت کنید.

این یکی دیگر از انتخاب های بسیار رایج پوستر است که یک محور اصلی یا هدف اصلی برای طراحی هستند. فرم ها هم مانند رنگ ها از اجزای تشکیل دهنده طراحی پوستر تبلیغاتی در فتوشاپ هستند که منظور از فرم در فتوشاپ همان اشکال و نمادهای بکار رفته در عکس پوسترها می باشد که بر اساس طراحان مجرب طراحی شده است و هر یک برای تاثیر گذاری بیشتر در ذهن مشتریان بکار می رود که فرم ها هم مانند رنگ ها دارای معنی و مفاهیمی هستند که باید هر یک را با توجه به کارایی های که دارند مورد استفاده قرار گیرند. در این نوع پوسترها به طور معمول از رنگ های خاصی استفاده می شود. بهتر است قبل از هرچیز به طرح های ساختار شکنانه نیز فکر کنید. با کمک ترکیب بندی تمام عناصر پوستر تبلیغاتی در بهترین نقطه قرار می گیرند و به ترتیب اولویت مورد توجه قرار می گیرند. مزایای طراحی پوستر تبلیغاتی عبارتند از : طراحی کاتالوگ تبلیغاتی برای بازاریابی و معرفی یک کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد و پوستر های تبلیغاتی یکی از بهترین راه هایی است که اغلب مردم برای سرمایه گذاری از آن استفاده می کنند و طراحی پوستر یک کار گرافیکی است که می توان در شبکه های اجتماعی از آن استفاده کرد، شما با خلق طراحی سریع تر می توانید ذهن مخاطب را برای تبلیغات محصولات خود آماده کنید و …

دیدگاهتان را بنویسید