طراحی پوستر و بهترین نکات طراحی پوستر تبلیغاتی – افراگرافیک

چاپ پوستر بزرگ امکانی است که همه ی واحدهای چاپی قادر به آن نبوده و تنها واحدهای معتبر چاپی قادر به انجام آن می باشد. از مشهورترین پوسترهای مسافرتی پوسترهای امریکایی WPE هستند که آغاز به کار آن ها در دهه ۱۹۳۰ میلادی بود. جنس پوستر دیواری از PVC میباشد که در نتیجه باعث میشود این محصول قابل شستشو و ضد آب باشد. قیمت پوستر دیواری بر حسب متر مربع محاسبه میشود، قیمت این محصولات حدودا 60 هزار تومان میباشد، عوامل مختلفی در قیمت پوستر دیواری تاثیر دازند که میتوان به جنس محصول و ساخت آن اشاره نمود، اکثر برندهایی که در ایران وجود دارند در خود ایران به چاپ و فروش میرسند، کاغذی که روی آن در ایران تولید میشود از کشورهایی چون چین و ترکیه وارد میشود. کاغذ دیواری پوستری یا همان پوستر دیواری حدودا بعد یک قرن از پیدایش کاغذ دیواری پا به دنیای تزیینات داخلی گذاشت. سادگی در پوستر:سادگی مقوله است که در اغلب محصولات گرافیک جهت سرعت بخشیدن به درک مفهوم استفاده می کنیم.در پوستر نیز سادگی را با استفاده اعمال خساست در استفاده از فرم و رنگ ایجاد میکند.پرهیز از سادگی سبب بروز گنگی و پیچیدگی در پوستر می گردد. برای داشتن پوستر مناسب در کنار قیمت مناسب بایستی به دنبال کیفیت مناسب نیز باشید.

طراحی پوستر تنها شاخه ای از گرافیک محسوب نمی شود بلکه با سایر هنرهای تجسمی دیگر نیز مرتبط می باشد. به طور مثال اگر قرار است برای تبلیغات یک فیلم پوستر چاپ کنید باید نوع پوستر متفاوت از زمانی باشد که می خواهید یک همایش را به اطلاع دیگران برسانید. فقط به این نکته توجه داشته باشید که پوستر دیواری با کاغذ دیواری متفاوت میباشد. شما به صورت آنلاین میتوانید بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و در خامخ تمامی مدلها را مقایسه کنید، در ابتدا در صفحهی پوستر دیواری، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس عرض و ارتفاع دیوارتان را درون محصول وارد کنید تا قیمت نهایی به شما اعلام شود، پس از ثبت سفارش همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و همکاریهای لازم انجام میشود. چنانچه قصد داشتید سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید، اندازه را به کارشناسان ما داده تا راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند. بعضی از پوسترها طوری طراحی شده اند که ما با مشاهده آن ها گام های آهسته تری بر می داریم و بعضی از این پوستر ها هم طوری طراحی شده اند که کم ترین دقتی به آن ها نمی کنیم و بی اعتنا از کنار آن ها می گذریم.

پوستر دیواری یکی از محصولات تزئینی محبوب برای پوشش دیوار میباشد. شرکت معماری ایوان به واسطه بازار گسترده ای که پوشش می دهد در هر زمینهای به شما نصابهای حرفهای و متخصص را معرفی خواهد کرد. میتوان از روکش سلفون و لمینت به صورت مات و براق استفاده کرد. پوستر دیواری یک طرح یک دست و یک واحد از یک تصویر است که در اندازهی دلخواه شما چاپ خواهد شد، پس از ثبت سفارش، تصویر مورد نظر با توجه به اندازهی دیوار مورد نظرتان چاپ خواهد شد و سپس به دست شما خواهد رسید، اما کاغذ دیواری یک طرح تکرار شونده است که از قبل به چاپ رسیده است و شما پس از سفارش کاغذ دیواری، محصول از انبار خارج شده و مستقیما به دست شما خواهد رسید از تفاوتهای دیگر این دو محصول در چاپ آن است، تمامی پوستر دیواریها در ایران چاپ میشوند اما کاغذ دیواری خارجی، به صورت رولی به ایران وارد میشود.

پس از اینکه شما سفارش خود را ثبت کنید، طرح انتخاب شده توسط دستگاههای پیشرفته متناسب با دیوار شما چاپ خواهد شد و کار نهایی نهایتا تا سه روز به محل مورد نظرتان ارسال خواهد شد، اگر شما در شهرستان سکونت دارید، با هماهنگی شما کار را به یکی از باربریها تحویل داده تا کار به دست شما برسد، پس از اینکه کار به دستتان رسید، همکاران ما جهت ارسال نصاب با شما هماهنگی لازم را انجام میدهد. ما همواره در فروشگاه ویکی دکو سعی میکنیم که محصولات با کیفیت را با قیمتی مناسب و همچین ارزان قیمت ارائه نماییم، همانطور که در بالا ذکر شد، متاسفانه محصولاتی بی کیفیت در بازار ایران وجود دارند که کیفیت ساخت بسیار پایینی دارند و به مرور زمان این محصولات رنگ و کیفیت خود را از دست میدهند. شما باید اجزایی را در پوستر بگنجانید که مشتریان هدف ، با نگاه کردن به آن اغوا و در عین حال اطلاعاتی را که شما مایلید آنها در اختیار داشته باشند ، به دست آورند.

دیدگاهتان را بنویسید