عمر پوستر دیواری چند سال است؟

چه میخواهی از پوستر برج بیرون بیایی؟ معمولا زمانی که قرار است محصولی را تبلیغ کنید باید بدانید که این محصول برای چه افرادی مناسب خواهد بود. اگر چاپگر خانگی شما اندازه کاغذهای بزرگ را قبول نمی کند، مایکروسافت پیشنهاد می کند از Publisher استفاده کنید که همراه Office 2013 است. خلاصه چیزهای جدید را تجربه کنید. پیش از شروع طراحی، مشتری ایدهآل خود را تعریف کنید. زمانی که تعریف روشنی از مشتری ایدهآل خود دارید و در حال ایجاد پوستر برای آن هستید، به شما کمک میکند تصمیمات طراحی مناسب بگیرید – نوع تصمیماتی که به بهترین پوستر برای مخاطب هدف شما منجر خواهد شد. اگر شما نمیدانید که مخاطب هدف تان چه کسی است، قصد ندارید یک طرح ایجاد کنید که به آنها تاثیر حقیقی و تاثیرگذار بر روی آنها دارد. در ادامه مطلب به معرفی چند نرم افزار طراحی پوستر میپردازیم و ویژگی هایشان را معرفی میکنیم تا بتوانید بهترینشان را انتخاب کنید. اگر میخواهید پوستر باورنکردنی را طراحی کنید، باید خودتان را برای موفقیت آماده کنید. اگر میخواهید یک پوستر موفقیتآمیز را طراحی کنید، باید تعریف کنید که چطور میخواهید موفقیت را اندازهگیری کنید.

جف فاولر، کارگردان قسمت اول فیلم سونیک، وظیفه کارگردانی دنباله فیلم Sonic the Hedgehog را براساس فیلمنامهای از پاتریک کیسی، جاش میلر و جان ویتینگتون بر عهده داشته است.فیلم Sonic the Hedgehog برای اکران در تاریخ ۸ آوریل ۲۰۲۲ (۱۹ فروردین ۱۴۰۱) برنامهریزی شده است. علاوهبراین تریلر، پارامونت پوستر جدیدی از فیلم Sonic the Hedgehog 2 را منتشر کرده است که این پوستر نیز مانند تریلر عدالت آبی نام دارد و سر سونیک مانند بت سیگنال بتمن روی آسمان نقش بسته است. سریال Knuckles از شبکه پارامونت پلاس پخش خواهد شد.جیمز مارسدن در نقش تام واچوفسکی، بن شوارتز برای صداپیشگی نقش سونیک خارپشت، جیم کری در نقش دکتر رباتنیک، کالین اوشاگنسی برای صداپیشگی نقش تیلز، ادریس البا برای صداپیشگی نقش ناکلز و تیکا سومپتر در نقش مدی واچوفسکی، از جمله بازیگرانی هستند که حضور آنها در در فیلم Sonic the Hedgehog 2 تایید و اعلام شده است. علاوهبراین، سریالی لایو اکشن براساس فیلم سونیک 2 با محوریت شخصیت ناکلز در دست ساخت است که ادریس البا برای صداپیشگی در این سریال باز خواهد گشت.

یک طرح پوستر شگفتانگیز میتواند کسبوکار شما را تبدیل به یک اهن ربا جمع کند، در حالی که یک طرح پوستر سبک و بی زرق و برق میتواند شما را به crickets بدهد. زمانی که گامهای لازم برای طراحی پیش از طراحی را بردارید و همه اردک خود را در یک ردیف دریافت کنید، در واقع میتواند پوستر را سادهتر، سریعتر و موثرتر طراحی کند. اگر کار با این نرمافزارها را بلد نیست با نرمافزارهایی که نمونهی آماده دارند، کار خود را شروع کنید؛ نرمافزارهایی مانند Apple’s Pages یا Poster Maker. جعبه های متنی در صورت کم بودن متن پوستر، مانند مثال اینجا ایده آل هستند. از همان ابتدا میتوانید مواردی مانند رنگ، تصویر، بافت یا پسزمینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. و چطور میخواهید آن را اندازهگیری کنید؟ ارائه پوستر در مكانهاي مناسب، اثر اعلان را در ذهن بيننده بيشتر ميكند؛ بنابراين، در جريان فعاليت روزانه، اتوبوسها، ديوارها، راهها، ايستگاههاي قطار، و پايانههاي هوايي و زميني مكانهايي مناسب براي جلب توجه رهگذران است. افراد مشهور، بهویژه افرادی که مخاطب هدف با آنها همذاتپنداری میکند، معمولا توجه مخاطب را جلب میکنند. این امر از یک و به نفوذ شکل و محتوای هنر پوستر غرب ایران دامن می زد ، و از سوی دیگر مردم را به انحراف اندیشه و ذوق می کشاند .

کوشش های اینان و فارغ التحصیلان جدید مدارس هنری داخلی و خارجی بود که قلمروی هنر پوستر در ایران را وسیعتر کرد و به آن تنوع بخشید . خیلی ها مشکل پر کردن فضا را دارند که به راحتی می توان با یک کاغذدیواری رنگ بندی شلوغ یک بخش خیلی زیاد از فضا را پر کنند با وجود اینکه یک دیوار هست و جلوش چیزی قرار نمی گیره اما همان دیوار فضا را می بندد. چنانچه شما میخواهید که طرح خاصی را به چاپ برسانید، با فروشگاه ویکی دکو تماس بگیرید تا همکاران ما شما را در زمینهی پوستر دیواری راهنمایی کنند. بسته به نوع موضوع پوستر، فونت و قلم مناسبی را انتخاب نموده و برای حروف تیترها نیز رنگ مناسبی در نظر بگیرید. آیا تلاش میکنید مردم را به یک رستوران دعوت کنید؟ قبل از این که با طرح پوستر خود شروع کنید، تصمیم بگیرید برای اندازهگیری موفقیت چه معیارهایی را میخواهید استفاده کنید. چه صدای برندی برای آنها بهتر است؟ ادعاها یا مبالغه هایی نکنید که نتوانید از آنها دفاع کنید. باید با مشاورینی که متخصص این کارند مشورت کنید تا بدانید برای طرحی که انتخاب کردهاید کدام نوع کاغذ مناسب است که طرحتان را بهتر جلوه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید