فصل ۶: برنامه ارتباطات برای ترویج منافع باهمستان

حتی می توانید از نمونه کارها برای پوستر خود ایده بگیرید. یک تصویر ساده و گاهی تنها استفاده از خطوط و طرح های ساده می تواند بهترین ایده برای اطلاع رسانی در پوستر باشد. پوسترهای مذهبی نیز برای اطلاع رسانی دارای شکل و شمایل خاص خودشان هستند. با توجه به چاپ افست یا دیجیتال فرمت خاص عکس را انتخاب کنید و کد رنگ مخصوص را به آن بدهید. چرا پوسترهای انگیرشی خاص هستند؟ نگاه کنید که پوسترهای زیبای مربوط به رویدادها با الهام از موضوعشان که غذاست چطور به تصویر کشیده شدهاند. 2.هتل ها و رستورانها : شما می توانید پوستر سه بعدی را با انتخاب یک تصویر مناسب بر فضای درون هتل و رستوران نصب کنید و فضای دلنشینی را برای مشتریان خود فراهم نمایید. البته از آنجا که این پوسترها ممکن است در اندازه های بزرگ تر چاپ شوند، نیاز است که در انتخاب عکس در آنها ظرافت های لازم در نظر گرفته شود. از آنجا که پیام پوستر باید در همان چند ثانیه اول انتقال یابد، سادگی می تواند به این مسئله کمک کند. اما از آنجا که تمام طراحان این مجموعه با وسواس انتخاب شده اند و دارای مدارک تحصیلی و تجربه در این زمینه هستند، به زودی می توانید طراح خود را از میان آنها برگزینید.

فونت: فونت ها نیز مانند سایر المانهای پوستر با دقت انتخاب می شود و با هدف و موضوع پوستر باید متناسب استفاده شوند. با انتخاب طرح مورد نظر توسط مشتری، طرح آماده برای نصب از انبار به محل ارسال می شود. اگر هم به دنبال طراحی پوستر زیبا در مورد موضوع مورد نظر خود هستید، می توانید با نکات جالبی که در این زمینه مطرح می کنیم، دانش خود را بالا ببرید تا خروجی بهتری داشته باشید. افرادی که در این زمینه تجربه کافی ندارند، حتی با داشتن ایده های خلاقانه، باز هم ممکن است خروجی کار آن ها آنقدر که شتیسته است، طرفدار نداشته باشد. یکی از مهم ترین عواملی که باید در طراحی فایل گرافیک مد نظر قرار دهید ابعاد طرح می باشد و برای انکه بتوانید طراحی ایده آلی برای پوستر داشته باشید، باید از ابعاد استاندارد پوستر را در نظر بگیرید و با رعایت فاصله از کناره های طرح، طراحی را شروع کنید. هیچگاه در ذهن خود برای طراحی پوستر مشتری را مخاطب قرار ندهید، اساتید حرفه ای گرافیک را در نظر بگیرید که برای طرح شما قرار است نمره مثبت یا منفی بدهند. این برنامه های سازنده پوستر، هنگامی مفید هستند که نیاز به ساخت لوگویی با گرافیک مورد نیاز برای تبلیغات دارید.

این پوستر رویداد در مورد غذا و فیلم ، موضوع هوشمندانه دو جشنواره را نشان می دهد، و کلاه بولر چارلی چاپلین به عنوان یک راهنمایی دو برابر می شود، یک فیلم منفی را نشان می دهد. ابعاد تصاویر و عکس هایی که در طراحی در نظر گرفته می شود، باید قابل تشخیص و واضح باشند. برای نشان دادن عمق و ابعاد مختلف هدف، تصویر را لایهبندی کنید. این اطلاعات می تواند شامل امکانات آموزشی برای سطوح مختلف و شماره های تماس و آدرس مکان آموزشی باشد. طرح های مختلفی را می توان برای پوسترهای دیواری بکار برد و از این منظر محدودیتی وجود ندارد. اما فتوشاپ جزء نرم افزارهایی است که توانسته خودش را با تغییرات زمان مطابقت دهد و همچنان یکی از بهترین نرم افزارهایی است که برای طراحی هر چیزی می توان از آن استفاده کرد. طراحی پوستر سریع و فوری برای یک خبررسانی با عجله ممکن است از دست هر طراح و گرافیستی بر نیاید.

اگر برخی طرح ها را نپسندید می توانید درباره نکات منفی آنها با طراح صحبت کنید و همچنین می توانید آنهایی را که مورد پسندتان بوده است به او اعلام کنید. زمانی که برای انجام طراحی عکس و تصویر در اختیار دارید در مورد اینکه چطور میتوان آنها را شبیه یک پازل تکهتکه کرد و دوباره در کنار هم چید تا بهراحتی قابلخواندن و فهمیدن باشند کمی بداندیشید. طراحی و چاپ پوستر بی نقص سخت است اما شدنیست اگر اطلاعات کافی در مورد اندازه، نوع طراحی، سایز، جنس کاغذ داشته باشید، برند و هدف تبلیغاتی خود را بشناسید قطعا میتوانید پوستری بی نقص طراحی و چاپ کنید. رعایت سادگی در عین توجه به زیبایی، تناسب پسزمینه و نوشتهها و ترکیب رنگها همگی باید دست به دست هم دهند تا در نهایت پوستری جذاب و چشم نوازی داشته باشید. بازی با کلمات در قالب جناس لفظی، معانی دوگانه، و انواع دیگر بازی با کلمات معمولا در کمپینهای پوستری کارساز است. از دیگرخدمات مجموعه طرح گندم می توان به طراحی کاتالوگ ، طراحی ست اداری ، طراحی لوگو و دیگر موارد اشاره نمود. این مرحله شاید ساده به نظر برسد، اما گروههای باهمستانی معمولا توان و هزینه زیادی را صرف چاپ انبوه برگههای تبلیغاتی میکنند که در نهایت در کارتن یا روی میز میمانند.

دیدگاهتان را بنویسید