فصل ۶: برنامه ارتباطات برای ترویج منافع باهمستان

دقت کنید که شما در هنگام سفارش پوستر دیواری، طول و عرض دیوار را اعلام می نمایید و از این منظر قیمت نهایی تعیین می شود. شما برای اندازه گیری دیوارتان در ابتدا به یک متر احتیاج خواهید داشت، فقط به این نکته توجه داشته باشید که باید درب و پنجره را در اندازه گیری دیوار مورد نظرتان محاسبه کنید؛ در ابتدا طول و عرض دیوارتان را با استفاده از متر اندازه گیری کنید، سپس طول و عرض دیوارتان را در صفحهی محصول مورد نظر وارد کنید تا قیمت نهایی به شما اعلام شود. قیمت پوستر دیواری بر حسب متر مربع محاسبه میشود، قیمت این محصولات حدودا 60 هزار تومان میباشد، عوامل مختلفی در قیمت پوستر دیواری تاثیر دازند که میتوان به جنس محصول و ساخت آن اشاره نمود، اکثر برندهایی که در ایران وجود دارند در خود ایران به چاپ و فروش میرسند، کاغذی که روی آن در ایران تولید میشود از کشورهایی چون چین و ترکیه وارد میشود. نحوه اندازه گیری پوستر دیواری: عرض و ارتفاع دیوار مورد نظر خود را اندازه گیری کنید و در محاسبه گر محصول مورد نظر وارد کنید تا قیمت نهایی اعلام گردد. شما به سه صورت آنلاین، تلفنی و حضوری میتوانید سفارش خود را ثبت کنید.

شما در همین صفحه میتوانید به مشاهدهی پوستر دیواری پشت تلوزیون بپردازید و در آخر اگر به راهنمایی نیاز دارید، با فروشگاه ماهون تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند. پس از اینکه شما سفارش خود را ثبت کنید، طرح انتخاب شده توسط دستگاههای پیشرفته متناسب با دیوار شما چاپ خواهد شد و کار نهایی نهایتا تا سه روز به محل مورد نظرتان ارسال خواهد شد، اگر شما در شهرستان سکونت دارید، با هماهنگی شما کار را به یکی از باربریها تحویل داده تا کار به دست شما برسد، پس از اینکه کار به دستتان رسید، همکاران ما جهت ارسال نصاب با شما هماهنگی لازم را انجام میدهد. خرید پوستر دیواری به صورت حضوری: اگر شما درشهر تهران سکونت دارید، میتوانید خرید خود را به صورت حضوری ثبت کنید. با این وجود گاهی مشتریان نیاز به چاپ پوستر دیواری به صورت کاملا سفارشی دارند، در واقع این دسته از افراد طرح مورد نظر خود را به واحد چاپی تحویل داده و چاپ در ابعاد مناسب آن ها انجام می شود. پوستر دیواری معمولا در دسته بندی های مختلف برای انواع سلیقه ها طراحی میشود که از جمله میتوان به پوستر طرح کودک ، پوستر طبیعت ، پوستر اسپرت و پوستر سه بعدی اشاره کرد.

گسترش و پیشرفت طرح های چاپی در چاپ پوستر به نحوی است که می توان انواع طرح ها را متناسب با مخاطبان مختلف تهیه کرد. این مرکز با داشتن آخرین و بروز ترین تجهیزات چاپی اقدام به چاپ انواع پوستر و با بالاترین کیفیت ممکن می نماید. داشتن طرح مناسب یکی از اصلی ترین نکاتی است که در هنگام چاپ پوستر بایستی به آن توجه نمود. مهم ترین نکته انتخاب طرح مناسب برای طراحی دیوار است. پوستر علاوه بر دقت به طرح و اصول آن نیازمند انتخاب کاغذ مناسب و ایجاد چاپ با کیفیت است که هم زیبایی مناسب را داشته باشد و هم از کیفیت و مقاومت بالا بر خوردار باشد. ما همواره در فروشگاه ویکی دکو سعی میکنیم که محصولات با کیفیت را با قیمتی مناسب و همچین ارزان قیمت ارائه نماییم، همانطور که در بالا ذکر شد، متاسفانه محصولاتی بی کیفیت در بازار ایران وجود دارند که کیفیت ساخت بسیار پایینی دارند و به مرور زمان این محصولات رنگ و کیفیت خود را از دست میدهند.

پوستر سه بعدی طبیعت از جنگل ، رودخانه ، کوه و دیگر مناظر طبیعی می تواند نظر بیننده را به خود جرب نماید. چاپ پوستر ارزان می تواند از لحاظ اقتصادی برای خریداران بسیار مناسب باشد. در پوستر متن، تصاویر و عناصر گرافیکی در هم تلفیق شده و اثری جذاب برای مخاطبان ایجاد می شود که در جلب توجه مخاطبان بسیار تاثیر دارد. اگرچه ابزارهای مختلفی برای طراحی پوستر یا سایر عناصر تبلیغاتی وجود دارد اما در این مقاله چند مورد از بهترین نرم افزار طراحی پوستر را با هم مرور کنیم. طراحی پوستر با حضور تلویزیون های شهری و ال ای دی های دیجیتالی هنوز هم جایگاه خود را حفظ نموده است و محبوبیت فراوانی نزد مخاطبان دارد. شما به صورت آنلاین میتوانید بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و در خامخ تمامی مدلها را مقایسه کنید، در ابتدا در صفحهی پوستر دیواری، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس عرض و ارتفاع دیوارتان را درون محصول وارد کنید تا قیمت نهایی به شما اعلام شود، پس از ثبت سفارش همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و همکاریهای لازم انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید