فضای خالی الزاما بار سبک نیست

پدر پوستر دنیا با نام “ژول شره” شناخته می شود. شاید دوست داشته باشید که دیوارهای اتاق خواب خود را با تم هایی ورزشی و اسپرت و عکس ورزشکاران مورد علاقه خودتان تزئین نمائید ، برای این منظور هیچ مشکلی نخواهید داشت و کافیست تا نام باشگاه ، ورزشکار یا حتی نوع ورزش مورد علاقه خودتان را برای کارشناسان ما ارسال نمائید تا آرشیو مورد نظرتان را برایتان ارسال نمایند. برای اتاق کودکان دلبندتان می توانید از تم های رنگی مختلف و از شخصیت های کارتونی مورد علاقه فرزندتان استفاده کنید. درست برعکس کاغذ دیواری که شما ملزم به انتخاب طرح های خاصی بودید و این طرح ها در فواصل منظم به صورت لت هایی با عرض ۴۰ تا ۶۰ سانتی تکرار می شد و ظاهر مناسبی نداشت و بخاطر همین اکثرا در هتل ها و ساختمان های اداری مورد استفاده قرار می گرفت؛ ولی در چاپ پوستر دیواری یک تصویر شاخص در سایز بزرگ چاپ می شود. تمام پوستر ها در بسته بندی محکم برای مشتریان ارسال می شود تا در مسیر و تحت فشار آسیب نبیند و بار به سلامت به دست شما برسد .

استفاده نمائید و کد طرح مدنظر خودتان را برای ما ارسال نمائید و در صورتی که تمایل به چاپ تصویر شخصی از خودتان را دارید می توانید فایل اصلی طرح را در کیفیت بالا در اختیار ما بگذارید و با همان کیفیت به صورت چاپ شده دریافت نمائید. برای سفارش پوستر دیواری لزوما نباید از آرشیو ما استفاده کنید و می توانید تصویر و طرح دلخواه خود را برای ما ارسال نمائید و حتی امکان چاپ تصاویر شخصی نیز وجود دارد. همانطور که گفته شد کاغذ دیواری به صورت انبوه تولید می شود و شما امکان سفارش شخصی سازی شده را ندارید. این برنامه به شما این اجازه را می دهد تا پست های رسانه های اجتماعی، آگهی ها، عنوان مقاله ها، اعلانات، کارت های کسب و کار، خبرنامه ها و بسیاری از موارد دیگر را ایجاد کنید. بر اساس نتایج تحقیق، کاربرد عکس در انتقال پیام پوسترها اهمیت بسیاری دارد. پوستر یا دیوارکوب، که به آن اعلان، آفیش و پلاکات نیز میگویند، صفحات کاغذی در ابعاد تقریباً بزرگ هستند که بر روی آنها نوشتهها، طرحها، نقاشیها و نظایر آن چاپ میشوند.

تمام کاغذ های ما قابل شست و شو هستند ولی هرچه کیفیت کاغذ بالاتر باشد، از مواد شوینده بهتری در پاک کردن آن می توانید بهره بگیرید. پوستر با نمایش پیام های گرافیکی بخوبی پیام را به مخاطب انتقال می دهد که از آنجایی که طرحی زیبا و کیفیت و چاپ مناسب دارد دارای اثر بخشی بالایی است. تمام این لت ها در زمان برش و چاپ ۲ سانتی متر اورلپ دارند تا نصاب بتواند در زمان نصب لت ها را به راحتی روی هم تنظیم کند. این نکته را مدنظر داشته باشید که برای راحتی کار نصاب و جلوگیری از خطای احتمالی در برش و حتی اندازه گیری شما، می بایستی ۱۰ سانتی متر به عرض و ارتفاع داده شده اضافه نمائید و سایز دیوار را ۵۷۰ در ۲۹۰ اعلام کنید. با توجه به نقشی که دیوارهای منازل در تزئین و دکور خانه هایتان دارد نباید از این مسئله به راحتی گذر کنیم. در آرشیو سرزمین چاپ از تعداد بسیار زیادی طرح می توانید برای قسمت های مختلف منزل استفاده نمائید ولی طرح های مناسب برای نصب در پذیرایی خانه بایستی از طرح های طبیعت و منظره ، ۳ بعدی ، حیوانات و هنری باشد.

ممکن است شما نیاز به تعداد محدودی پوستر داشته باشید. در اوایل قرن نوزدهم در برخی کشورهای اروپایی ، بخصوص در انگلستان ، بر تعداد تماشاخانه ها افزوده شده بود ، و مردم از نمایش استقبال می کردند . پوستر علاوه بر دقت به طرح و اصول آن نیازمند انتخاب کاغذ مناسب و ایجاد چاپ با کیفیت است که هم زیبایی مناسب را داشته باشد و هم از کیفیت و مقاومت بالا بر خوردار باشد. اکثر برنامه های ذکر شده در بالا این اجازه را می دهند تا تصاویری خلاقانه، تهیه کنید. در طراحی پوستر باید فرد طراح دارای تجربه لازم و قدرت ایده پردازی قوی باشد تا بتواند نیازهای برندی که می خواهد تبلیغات را برای آن انجام دهد را پیاده سازی نماید. معمولاً در فضای اتاق خواب ها از پوستر سه بعدی با رنگ ملایم و یا سرد در کنار یک طراحی منظم استفاده می شود تا منجر به اختلال خواب افراد نگردد. برای اینکه در طراحی پوستر رنگ مناسب انتخاب شود باید با مفاهیم رنگ در طراحی پوستر آشنایی کامل داشت زیرا پوسترها وسیله ای تبلیغاتی می باشند و تمام عناصر موجود در آن برای جذب مخاطبین دارای اهمیت است. برای طراحی پوستر باید یک شعار تاثیرگذار و کوتاه تدوین شود.

دیدگاهتان را بنویسید