فضای خالی الزاما بار سبک نیست

از طرفی این روز ها در شبکه های اجتماعی پوستر هایی را شاهد هستید که اغلب در ابعاد مربعی ساخته می شود که برای اطلاع رسانی و جلب توجه مخاطب صورت می گیرد. سعی کنید به صورت راهبردی از رنگ ها استفاده کنید. حیطه طراحی پوستر از تخیل طراح آغاز می شود و تا تصاویر ، فرم ها و رنگ و خط ها در آن ادامه می یابد. از قدرت و زیبایی تایپو گرافی را حتم غافل نشوید و آن را امتحان کنید. پروسه بعدی پس از طراحی، چاپ پوستر است. قابلیت چاپ تصویر مورد نظر بر روی پوستر دیواری تصویری موجب شده تا تحولی بزرگ در طراحی ایجاد شود. این تصویر می تواند یک عکس تبلیغاتی جذاب یا یک عکس صنعتی باشد. پوستر ها به منظور نصب شدن بر روی دیوارها یا دیگر سطوح عمودی تعبیه شدهاند. این نرم افزار برای ساخت پوستر دارای یک ناشر HTML برای مشاهده آنلاین پوسترها و یا تعبیه آنها در یک وب سایت می باشد.

همواره مشاهده می کنیم، طراحان پوسترها را از دید روبرو و مستقیم طراحی می کنند اما شما برای طراحی پوستر خلاقانه سعی کنید سبک خاصی را خلق نمایید. اما اگر قصد دارید تا پوستر دیواری با طرح مد نظر خود را داشته باشید باید از نوع سفارشی آن استفاده کنید. طبیعتا باید در موقعیت و زمان طراحی به رنگ بندی و ترکیب بندی آن دقت نمایید. ظریف گرافیک پیشنهاد میکند مقاله تاثیر رنگ در تبلیغات و طراحی گرافیک را مطالعه کنید. همیشه هرآنچه مشتری میگوید نباید مو به مو اجرا شود چرا که وی از دیدگاه خود نظر می دهد اما شما که یک طراح گرافیکی هستید که می دانید با بعضی تغییرات، طرح کلی صدمه خواهد دید و نهایتا کیفیت پوستر خوب افت خواهد داشت و بار مفهومی و تاثیر گذاری یک تبلیغات خوب را نخواهد داشت. اما از آنجا که تمام طراحان این مجموعه با وسواس انتخاب شده اند و دارای مدارک تحصیلی و تجربه در این زمینه هستند، به زودی می توانید طراح خود را از میان آنها برگزینید.

زاویه های دید را عوض کنید و از گوشه و کنار و یا بالا به موضوع نگاه کنید و شکل جدیدی به طرح دهید. طرح های کودکانه رنگ های زنده و شاد دارد و طرح های رسمی رنگ ها جدی و تعدد رنگ کمتری دارند. رنگ ها اثر روانی و مهمی در طراحی دارند آن ها را جدی بگیرید. پوستر های کودکانه دنیای متفاوتی با پوستر اداری و یا سنین نوجوانی دارند. همیشه برای یک طراح گرافیک استفاده از تصاویر در طرز طراحی پوستر امکان پذیر و یا شاید مقدور نباشد. در بعضی موارد یک طراح باید یک عکاس خوب باشد، اما عملا اینکار برای همه طراحان امکان پذیر نیست. اما پوستر برجسته واقعی به دلیل طراحی منحصر به فرد و اکلیل پاشی اصولی باعث ایجاد نمایی جذاب شده و شما از هر زاویه ای که به آن نگاه کنید درخشش پوستر از بین نمیرود و زیبایی خاصی به محیط میدهد.

تصویر سازی و خلق ایده های نو از جمله کارهایی است که طراحان انگشت شماری از آن در طراحی پوستر استفاده می کنند. در اینصورت باید به خلق تصاویر و ایجاد کاراکتر بپردازید و دنیای جدید را در مقابل خود رسم کنید. از مزایای طراحی ها گرافیکی باز بودن دست طراح است که بدون هیچ قاعده و قانونی میتوان به خلق تصاویری نو و بدیع پرداخت. پوسترها طراحی های گرافیکی هستند که جهت تبلیغات، طراحی و منتشر می شوند. در این پوسترها باید دقت بیشتری را به خرج دهید. هر کسب و کاری می خواهد از طریق استراتژی های مختلف تبلیغات، تا حد امکان به مشتریان بیشتری دست پیدا کند. طراحان گرافیک اعتقادی به محدودیت ندارند چرا که طراحی کاری بدون مرز است. اگر به دنبال یک نرم افزار طراحی پوستر هستید بدون شک اسپارک میتواند یکی از گزینههای روی میزتان باشد. زمانی که قصد دارید در یک همایش یا کنفرانس پیرامون یک محصول یا کار خاصی به بحث با دیگران بنشینید با استفاده از یک پوستر بزرگ میتوان به سادگی از طریق تصویری با افراد ارتباط برقرار کرد. به عنوان مثال، این پوسترها را می توان در تبلیغات آنلاین استفاده کرد یا برای توزیع چاپ کرد.

دیدگاهتان را بنویسید