فضای خالی الزاما بار سبک نیست

به همین جهت سیلور رسانه قبل از شروع به طراحی پوستر تبلیغاتی سازمان و کسب و کارهای مختلف اطلاعات کاملی از چرایی طراحی پوستر، مکان، زمان، جامعه هدف و غیره دریافت می کند تا بتواند در ارائه بهترین ها موفق عمل کند. امروزه مراکز چاپ دیجیتال کار چاپ پوستر دیواری با طرح دلخواه را در ابعاد مختلف انجام میدهند و لذا برای پوشش هر میزان مساحتی میتوان پوستر دیواری سفارش داد. اگر قصد ایجاد تغییر در دیوار اتاق خواب را دارید، میتوانید برای مثال، دیوار پشت تخت خواب را با طرح پوستر مورد علاقه خود بپوشانید و باقی دیوارها را از کاغذ دیواری که رنگی هماهنگ با زمینه طرح دارد، پوشش دهید. در مقابل، کاغذ دیواری هر ابعادی که دیوار شما داشته باشد را پوشش میدهد و محدودیتهای اندازه را ندارد. اگر طرح و دیوار مناسبی را برای این کار در نظر بگیرید بدون شک خود شما نیز هربار که به آن نگاه میکنید فریب این حقه ذهنی را خواهید خورد. البته چاپ باکیفیت، هزینههای زیادی دارد و بودجهی تعیین شده برای تبلیغات خود را هم باید درنظر بگیرید. میتوانید مستقیما از کامپیوتر منزل آن را با پرینتر معمولی چاپ کنید البته اگر بودجهی محدودی دارید.

البته شاید فکر کنید برای خانههایی که کوچک هستند، پوستر دیواری مناسب نیست اما اشتباه است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی روکشهای جذاب برای دیوارها هم پیشرفت کردهاند و انواع متنوعتری از آنها در بازار پدیدار شدهاند. پوسترهای دیواری قطعاتی از جنس کاغذ هستند که اغلب روی آنها طرح یا متن چاپ میشود، تا پوششی زیبا برای دیوارها باشند. شما می توانید برای تبلیغ مدارس غیر انتفاعی تمام امکانات آموزشی خود را در پنل ثبت کنید و از طراح بخواهید که آنها را به بهترین شکل در پوستر استفاده کند. برای ثبت سفارش تنها کافی است از طریق شماره تلفنهای موجود در این صفحه با ما همراه باشید. شیوه های بیانی مستقیم یک تصویردر پوسترها با کاربرد نشانه های تصویری از طریق عکاسی و یا شیوه های بیانی غیر مستقیم از طریق کاربرد استعاری و مجازی تصاویر عکاسی شده در خلق پوستر تاثیرگذارند.گاهی عکس ها به شکل مستند و گاهی به شکل تغییر یافته در خلق پوسترها به کار می روند. پوستر نسبتا بزرگ است، طرح و چاپ حرفهای دارد، و معمولا دارای تصویر است، اما برگه تبلیغاتی (که به آن تراکت یا پوستر کوچک هم میگویند) معمولا کوچک است و میتوان به راحتی از آن فتوکپی گرفت یا آن را از طریق پست الکترونیک ارسال کرد.

این پوستر رویداد مربوط به جشنواره Malaga با زیرکی تمام، با گردهمایی چندین شکل رنگی که همگی در یک امتداد هستند توجهات را به قسمت سمت راست، بالای ترکیب جلب کرده است. کاغذ دیواری و پوسترها با توجه به ابعاد انتخابی شما دارای تنوع قیمت بسیاری هستند و به آسانی میتوانید با بودجه مورد نظر خود طرحی را انتخاب کنید. همانطور که نوشتههای شما قبل از انتشار به چندبار بازخوانی نیاز دارد، پوسترها هم قبل از چاپ باید چندین بار بررسی شوند. آخرین موردی که پیش از طراحی پوستر تبلیغاتی باید به آن توجه کنید میزان بودجه است. در اغلب مواقع پوستر مشاهده شده روی صفحه کامپیوتر با پوستر چاپ شده به وسیله چاپگر از نظر رنگ و وضوح تفاوت دارد؛ پس ناامید نشوید. نوشتهها را بزرگتر کنید، از رنگ دیگری استفاده کنید یا هر دو کار را با هم انجام دهید. این نکته را مدنظر داشته باشید که برای راحتی کار نصاب و جلوگیری از خطای احتمالی در برش و حتی اندازه گیری شما، می بایستی ۱۰ سانتی متر به عرض و ارتفاع داده شده اضافه نمائید و سایز دیوار را ۵۷۰ در ۲۹۰ اعلام کنید. پوستر دیواری می تواند در راستای توسعه کسب و کار نیز به کمک شما بیاید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانههای عمومی یزد، ویژهنامه برنامه چهلمین روز رحلت آیتالله محمدتقی مصباح یزدی، با همکاری اداره کل کتابخانههای عمومی استان یزد و حوزه علمیه «مدینهالعلم کاظمیه» و با حضور جمعی از مقامات استانی، مدیران نهاد کتابخانههای عمومی کشور و شاگردان این استاد بزرگ، روز یکشنبه ۱۹ بهمن در یزد برگزار میشود. یک عابر پرمشغله هم با دیدن یک تصویر خلاقانه کنجکاو میشود که آن را از نزدیک ببیند. استفاده از سایزهای مختلف میتواند مخاطب را آزرده کند و احتمالا از خواندن بقیهی پوستر صرف نظر میکند. بنابر فراخوان طراحی پوستر «دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران»، شرکت برای عموم آزاد بوده و هر فرد میتواند با ارائه دو اثر در این فراخوان شرکت کند. افراد حرفه ای به خوبی می دانند برای افزایش جذابیت در طرح از چه نوع چاپی استفاده شود تا هم کیفیت طرح حفظ شود و هم به زیبایی آن افزوده شود. از محبوب ترین قالب های این نرم افزار برای ساخت پوستر می توان به پوسترهای گروه های موسیقی، کمپین ها و کنسرت ها اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید