قیمتهای تعریف شده بر اساس ابعاد A3 میباشد

مثلاً اگر قصد و نیت شما از طراحی پوستر این است که مخاطبین را به رستورانتان بکشانید، یکی از عوامل و فاکتورهایی که میتواند در این راستا به کارتان بیاید تأکید بر عبارت «n درصد تخفیف» است. رنگ یکی از با اهمیت ترین عوامل در همه عناصر تبلیغاتی است. چاپ پوستر یکی از رایج ترین و موثرترین ابزارهایی می باشد که توسط تبلیغ کنندگان و یا هر گروهی که سعی در انتقال پیام خود را دارد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. پوستر فیلم: مهم ترین پوستر در فرهنگ عامه است در دهه اخیر بوده اند. در دسترس هستند. اندازه سایز پوستر در فتوشاپ و ابعاد قالب های ما از قبل تایید و تست شده اند که بدین معنی است که شما می توانید مطمئن باشید که قالب های رایگان ما دارای مشخصات دقیق برش و حاشیه اطمینان هستند. همچنین در مثال زیر پوستر یک همایش سالانه تایپوگرافی را مشاهده میکنید که در آن به طرز هوشمندانهای از موضوع رویداد برای انتخاب طرح و فونت پوستر کمک گرفته شده است. در ادامه به معرفی ۲۵ روش برای طراحی یک پوستر همایش مناسب، جهت انتقال هرچه بهتر مطالب و پیام آن میپردازیم. نقش شکلها در زمینههای مختلف طراحی از جمله هدایت چشم کاربران و ایجاد هماهنگی، بسیار مهم و غیر قابل انکار است.

از فونت های غیر معمول استفاده کنید. شما باید از دو فونت (یکی برای سرتیتر و دیگری برای متن موجود در پوستر) استفاده کنید. اگر چه پوسترهای مصور اولیه نیز عمدتا در رابطه با نمایش های گوناگون بود ، ولی در عرصه های دیگری مانند تبلیغ کتاب ، که به خصوص در فرانسه رواج داشت ، پوستر سازی بسط پیدا کرد . پوسترهای کرت دو چیز را به ارمغان آوردند یکی تکنیک های سنتی و دیگری تقدیر از هنر بر روی دیوارهای بزرگ . رنگ ها و فونت کلمات تاثیری ویژه و به سزا در طراحی پوستر و در نهایت جذب مخاطبان آن را دارند. شما همچنین می توانید ۱۱ نکته خلاقانه طراحی پوستر را می توانید در این مقاله نیز مشاهده نمایید. همچنین شما میتوانید از بلوکهایی با رنگهای مستحکم استفاده کنید. ایجاد فرهنگ خاصی در میان مردم یا ایجاد توجه ویژه به یک موضوع خاص باعث شده که از پوستر در تمام زمینه ها استفاده شود. بنابر این اگر تجربه ای در این زمینه ندارید هرگز اقدام به نصب پوستر دیواری علمی نکنید.

اما پوستر دیواری به صورت قطعات چند تکه و شبیه به پازل تولید می شود. برای مثال در پوستر زیر تصاویر چند شیشه نوشیدنی در کنار یکدیگر، تصویر یک چنگال را به وجود آورده اند. اگر مقدار محتوای نوشتاری شما اندک باشد بهتر است از فونتی Bold و با گرافیک ساده استفاده کرده و یا از تصاویر خلاقانهای (مانند مثال زیر) استفاده کنید. استفاده ازعناصری مانند تصاویر، متن و عکسها، تاثیر بزرگی بر روی بینندگان خواهد گذاشت و این موضوع از طرف مخاطبان بیپاسخ نخواهد ماند. زیرا این عناصر احساسات و انرژی آنها را تحت تاثیر قرار خواهد داد. این کار باعث میشود تا چشمهای بینندگان بیشتر به سمت پوستر همایش شما جلب شود. پسرها بیشتر به فوتبال و ماشین علاقه مند هستند و طراحی های شلوغ با این موضوعات می تواند نظر آنها را جلب کند. طراحی پوستر همایش را میتوان یکی از جالبترین پروژههای طراحی برشمرد. پوستر همایش باید جلب توجه کرده و به سادگی قابل خوانده شدن باشد. هر دو آنها از یک کلمه اصلی و بزرگ برای جلب توجه بینندگان استفاده کردهاند و تا حد ممکن از رنگها و تصاویر گرافیکی اضافی دوری جستهاند. البته نیازی نیست تا حتما تصاویر بزرگتر با یک ترتیب خاص در کنار هم یا در مرکز فضا قرار بگیرند بلکه میتوانید با توجه به سایز آن ها از ترکیب های نامنظم استفاده کنید.

رنگهای RGB مناسب طراحی پوسترهای فضای مجازی و وب هستند و رنگهای CMYK را برای نسخه های چاپی استفاده می کنند. ما در شرکت طراحی گرافیک آموس، با توجه به تجربه ی طراحی پوستر در حوزه ها و موضوعات مختلف، و تسلط بر سبک های مختلف طراحی، آماده ی ارائه خدمات طراحی پوستر برای همایش، کنگره، کنسرت، تئاتر، سینما، فراخوان، جشنواره، گالری و … مثلاً آمدن به رستوران، یا آمدن به کنسرت، یا خرید فلان محصول و … توجه کنید که فرم این بخش به شکل یک قلب ظاهر شده است. پوسترهای دیواری همگی به یک صورت چاپ می شوند ولی در بین طرح های بیشمار موجود بعضی از طرح ها هستند که طرفداران بیشتری دارند و آن هم طرح های ۳ بعدی هستند . نوع خاصی از پوسترها، پوستر دیواری است که برای زیباسازی دکوراسیون داخلی استفاده می شوند. استفاده از محورها، تقارن و عناصر تکراری میتواند باعث ایجاد تعادل ظاهری شود. همچنین در پوستر زیر که مربوط به رویداد ولنتاین است، استفاده از سایهها به خوبی ترکیبی سهبعدی را ایجاد کرده است. مثلا استفاده از فونت سفید رنگ بر روی فضای آزادی از پسزمینه سیاه، بسیار چشمگیر خواهد بود. درست در میانه جنگ جهانی اول و دوم بود که طراحی پوستر رونق گرفت و کشورهایی که از این روش برای انتقال پیام انتقال کردند توانستند فرصتهای بهتری از نظر اطلاع رسانی خلق کنند.

دیدگاهتان را بنویسید