قیمت خرید پوسترهای دیواری سه بعدی

پوستر برای اطلاع رسانی یک رویداد مهم و یا تبلیغ یک محصول و یا معرفی یک مکان به کار میرود. یک رستوران چینی یا هندی از نمادهای ویژه فرهنگ خود برای دکوراسیون داخلی و حتی تزییات کوچکتر استفاده می کند. پوسترهای دیواری برای اجرای دکوراسیون فضاهای مختلفی کاربرد دارند. همچنین آگهی ها، نوارها، دکوراسیون و غیره را برای ساخت پوسترتان پیشنهاد می کنیم. حتی کمپانی بزرگی مثل فیس بوک هم برای جذب بیشتر مخاطبانش از تصاویر جذابی استفاده می کند. در بیشتر موارد، تصویر باید با پیام همخوانی داشته باشد. این پوستر ها در یک سایز، یک قالب بصری اما با ایده های متفاوت ارائه میگردند. Poster Maker عموماً برای ساخت خلاقیت های بازاریابی و تبلیغاتی برای دفاتر، رسانه های اجتماعی، مغازه ها و موارد دیگر استفاده می شود. Desyner یک ابزار تولید محتوا است که به کاربران امکان میدهد بدون تخصص طراحی پوستر، پست رسانههای اجتماعی، تبلیغات، ارائهها، کارتهای ویزیت، آگهیها و موارد دیگر را ایجاد کنند.

بهتر است طراحی پوستر بر اساس سه رنگ مهم و اصلی شکل بگیرد و البته این سه رنگ اصلی دارای درجه اهمیت یکسان نمی باشد و یا ممکن است در این میان یک رنگ دارای بار بیشتری باشد. هنگامی که فایل خود را در فضای کاری باز می کنید، می توانید الگوهایی را از گالری اضافه کنید، اشکال و اشیاء خود را ایجاد کنید، متن و رنگ اضافه کنید، طرح بندی صفحه و غیره را تنظیم کنید. در مقایسه با سایر پوسترها، پوسترهای تبلیغاتی معمولاً “دارای فاكتور wow” طراحی می شوند و می توانند خنده دار یا غیرقابل انكار و قانع كننده باشند. امکان مراجعه حضوری برای دریافت سفارش میسر می باشد و همینطور ارسال به تمام نقاط تهران با پرداخت هزینه ارسال توسط مشتری می باشد. بدین صورت سه دسته از الگوهای کلاسیک، شیک و ساده را دریافت می کنید. اگر می خواهید پوستر جدیدی ایجاد کنید، مجموعه ای از تنظیمات و گزینه ها را در اختیار خواهید داشت. شاید دوست داشته باشید که دیوارهای اتاق خواب خود را با تم هایی ورزشی و اسپرت و عکس ورزشکاران مورد علاقه خودتان تزئین نمائید ، برای این منظور هیچ مشکلی نخواهید داشت و کافیست تا نام باشگاه ، ورزشکار یا حتی نوع ورزش مورد علاقه خودتان را برای کارشناسان ما ارسال نمائید تا آرشیو مورد نظرتان را برایتان ارسال نمایند.

استفاده از رنگ های زیاد، به جز موارد خاص، حس شلوغی و درهمی را منتقل می کند و تاثیر گذاری کمتری خواهد داشت. ۱- نقش و رنگ( هر دو با هم یا جدا) بدون حروف برای تزیین. CorelDRAW یک نرمافزار طراحی گرافیک حرفهای با کاربری آسان است که به کاربران اجازه میدهد تا گرافیک و طرحبندی ایجاد کنند، عکسها را ویرایش کنند یا وبسایتهایی طراحی کنند. پس از انتخاب یک الگو می توانید آن را کاملا سفارشی کنید. کاربران می توانند هر عکسی را که می خواهند وارد کنند و از آن به عنوان راهنما برای ردیابی یک شی در عکس استفاده کنند. Design cap طراحی یک پوستر و بروشور آنلاین است که به شما کمک می کند خلاقیت را به پوسترها و بروشورهای خیره کننده تبدیل کنید. با این حال می توانید برنامه های زیر را هم بررسی کنید. با استفاده از برنامه Desygner: Free Graphic Design, Photos, Full Editor، می توانید تصاویر حرفه ای و عالی را به صورت رایگان ایجاد کنید. تا وقتی که این ویژگی در این برنامه قرار نگرفته است، باید به صورت پیش فرض از نوشته ها استفاده کنیم.

در پوستر های پیش طراحی شده می توانید تصویر مورد نظر را با توجه به میل خود سفارشی کنید. این برنامه پوستر ساز برای رایانه شخصی سازگاری گسترده ای با فایل دارد و پوستر را می توان در قالب های مختلف منتشر کرد. اگر با این حال می خواهید پوستر را فقط با استفاده از متن ایجاد کنید، برنامه های Desygner: Free Graphic Design, Photos, Full Editor و Textgram را بررسی کنید. اگر فردی تجاری هستید، می توانید با استفاده از این برنامه ها پوستر های بسیار جذاب، آگهی ها و اعلامیه های تبلیغاتی ایجاد کنید. با توجه به همین قدرت تصاویر است که شاید ما هم نیاز به برنامه های پوستر ساز داریم. برخی رنگ ها با در کنار هم قرار گیری جلوه بسیار بیشتری داشته و به نوعی با هم هارمونی دارند. کاربران می توانند تصاویر، فونت ها، رنگ ها و متن را بر اساس نیاز خود تغییر دهند. میلیون ها تصویر، نماد، شکل، فونت و بنر از پیش ساخته شده بدون حق امتیاز برای انتخاب وجود دارد. با این حال می توانید نمونه فونت های متعدد و تصاویر را در این برنامه بیفزایید. با توجه به نقشی که دیوارهای منازل در تزئین و دکور خانه هایتان دارد نباید از این مسئله به راحتی گذر کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید