معرفی بهترین اپلیکیشنهای موبایل برای طراحی پوستر و عکس های اینستاگرام – آژانس تبلیغاتی رسا

پوسترهای دیواری عمدتا در طرح های گرافیکی بدیع، بناهای تاریخی و یا مدرن جهان، تصاویر مشاهیر، هنرمندان و انواع تصاویر بکر و تماشایی طبیعت ارائه شده اند که می تواند سلیقه هر فردی را برای خریداری پوستر جلب کند. در حال حاضر محصول مشابهی در دنیا با این ویژگی وجود ندارد اما برند پاپیروس پوسترهای برجسته واقعی را در طرح ها، مدل ها و رنگ های متفاوت با کیفیت فوق العاده به شما ارائه میدهد. پوسترهای سقف و کف می توانند فضای مورد نظر شما را از حالت معمولی به حالت خارق العاده در بیاورند. بنابراین پیشنهاد می کنیم که این فرصت فوق العاده را به هیچ وجه از دست ندهید. این پوستر انگیزشی تأثیرگذار، به بینندگان یادآوری می کند که زندگی، ارزش زندگی کردن را دارد چرا که پر محتوا است. برای نصب پوستر دیواری اصلاً نیازی به جمع کردن وسایل منزل نیست. برای نصب پوستر میتوان از پشت چسبدار کردن آن استفاده کرد تا به راحتی روی سطوح مختلف چسبانده شود و همچنین میتوان آن را روی شاسی نصب نمود. همچنین با این امتیاز که در ابعاد مناسب و کاربردی سفارش و چاپ میشوند بسیار پرطرفدار هستند. چنین به نظر می رسید که لوترک عناصر سنتی کارهای کرت را حذف کرده و خلا آنها را با نقشهای قابل تکرار و به صورتی اغراق آمیز پر می کرد .

برای تاثیرگذاری بیشتری می توان از پوستر سه بعدی با طرح مناسب استفاده کرد. پوسترهای دیواری با طرح گل یا چهره هم جوان پسندتر بوده و معمولا برای اتاق خواب ها کاربرد بیشتری دارند. انتخاب رنگ پوستر بهتر است بر اساس رنگ ها اصلی و مهم انجام شود تا اثربخشی بیشتری داشته باشد. به عنوان مثال، شما می توانید آن را رنگ بزنید و برای تنوع بیش تر از چند رنگ در کنار هم استفاده کنید، اما رنگ در نهایت ساده ترین شکل را به دیوار می دهد. هر دو مورد نام برده دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ هستند و شباهت های زیادی به هم دارند، اما در واقع، تفاوت زیادی بین این دو محصول وجود دارد. پوستر دیواری را می توان در کنار کاغذ دیواری ساده یا رنگ به کار برد. تنوع طرح و رنگ در هر دو متریال بسیار زیاد است ولی در واقع اختلاف بسیار زیادی بین این دو محصول پر طرفدار وجود دارد. پوستر های دیواری به دلیل تنوع بسیار زیاد در طرح می توانند توجه بسیاری از خریداران را به خود جلب کند.

4.برای هر قسمت صفحه ای جدید به کار ببرید. در واقع این سه عنصر دست به دست هم داده و نه تنها در یک پوستر بلکه در یک طرح گرافیکی نیز به خلق یک اثر هنری جدید مشغول میشوند. یکی دیگر از راههای جلب توجه مخاطب استفاده از تصاویر جدید و بدیع است. این نوع دیوار پوش نوعی از کاغذ دیواری محسوب می شود که تصویر و نمای کلی همانند پازل در کنار هم بدست آمده و تصویری بدیع و زیبا را برای مخاطبان فراهم می نماید. پوستر دیواری از نظر جنس، ضخامت و کیفیت نسبت به کاغذ دیواری برتری دارد. یک راه دیگر برگزاری مسابقه در باهمستان است، به شرط اینکه در منطقه مورد نظر هنرمند بااستعداد به اندازه کافی وجود داشته باشد. پوسترها بعد از مدتی از بین می روند و میرا هستند اما پوسترهایی نیز وجود دارد که ماندنی می شوند و این بستگی به قدرت طراحی پوستر دارد. انتخاب طرح بسته به محیط مورد استفاده و سن و سلیقه مخاطبان می باشد. مانند رعایت قوانین و مقررات، محیط زیست، مشکلات اجتماعی و … برای همین امکان اشتراکگذاری مستقیم آنها در شبکههای اجتماعی برایتان فراهم شده است. ببینید در هر منطقه لازم است خودتان برای پخش و نصب پوستر و برگه دست به کار شوید یا میتوانید آنها را بفرستید و کار پخش و نصبش را به دیگران واگذار کنید.

پوستر و برگه تبلیغاتی یا تراکت از ابزارهای بسیار موثر برای پیامرسانی سازمانها هستند. عکس بسیار موثر است، اما گاه هزینه زیادی دارد. یا در مثالی دیگر اگر موضوع پوستر شما مربوط به وقایع تاریخی است، استفاده از فونتهای تاریخی مانند فونت میخی و نستعلیق نیز از جذابیت زیادی برخوردار است. این مرحله شاید ساده به نظر برسد، اما گروههای باهمستانی معمولا توان و هزینه زیادی را صرف چاپ انبوه برگههای تبلیغاتی میکنند که در نهایت در کارتن یا روی میز میمانند. بازی با کلمات در قالب جناس لفظی، معانی دوگانه، و انواع دیگر بازی با کلمات معمولا در کمپینهای پوستری کارساز است. پوسترهای تبلیغاتی بیشتر با عناصر بصری موضوعات و مفاهیم را به بیننده منتقل می کنند. تصاویر بزرگ و رنگی توجه بیننده را جلب میکنند. سپس این افراد برگه را چاپ میکنند و آن را در محل خود یا نقاط از قبل تعیینشده نصب میکنند. در دوران جنگ جهاني دوم، استفاده از پوستر در تبليغات سياسي رواج يافت، ولي پس از پايان جنگ، پوسترسازي تا اوايل دهه 1960 از رونق افتاد و سپس مسير عادي خود را در پيش گرفت. گفتنی است از میان طرحهای ارسالی، ۳ اثر به عنوان اثر برگزیده انتخاب شده و در نهایت یک اثر به عنوان برنده فراخوان مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید