معرفی بهترین اپلیکیشنهای موبایل برای طراحی پوستر و عکس های اینستاگرام – آژانس تبلیغاتی رسا

مثلا در جنگ جهانی اول از پوستر برای به کارگیری ۱۰۰ هزار سرباز جدید و موثر کمک گرفته شد و اتفاقا تاثیر آن بسیار چشمگیر بود. در سال های گذشته اثری از تبلیغات اینترنتی و دیجیتالی نبود پس بهترین راه برای جذب مخاطب طراحی یک پوستر گویا با رنگ ها و فونت های جذاب همراه با صحنه ای دلچسب و زیبا از فیلم بود. البته که نوشتن اسامی بازیگران با فونت درشت و معمولا سیاه از ویژگی های این پوستر ها بود. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد تغییر و تحول دکوراسیون داخلی خانه یا دفتر کار خود را دارید، اما مایل نیستید که بودجه بالایی را فعلا به این کار اختصاص دهید، انتخاب و خرید پوستر دیواری یا کاغذ دیواری پوستری این فرصت را به خوبی برای شما مهیا میکند. سادگی را برای طراحی پوستر رعایت کنید زیرا طرحهای ساده پیام مورد نظر شما را راحتتر و سریعتر انتقال می دهند. در طراحی پوستر فیلم و سریال باید تم داستان و سناریو با روانشناسی رنگ ها به مخاطبین انتقال داده شود. به هرحال پوستر در هر اندازه و شکل وظیفه انتقال اطلاعات را در کوتاه ترین زمان دارد. پوسترهای دیواری سفارشی از نظر اندازه با هیچ محدودیتی مواجه نبوده و روی دیوارهای خیلی کوچک و خیلی بزرگ نیز قابل اجرا می باشند.

طبیعتا هر چه ابعاد پوستر بزرگتر باشد یا تعداد چاپ پوستر بیشتر شود؛ هزینه چاپ پوستر ها نیز افزایش پیدا می کند. معرفی هرچه بهتر اهداف تجاری و محصولات خود با استفاده از چاپ پوستر با کیفیت کار بسیار آسان و مفیدی است . امروزه پوسترهای مصور با بهره گیری از حروف شروع طراحی و نقاشی و عکاسی به منزله نمونه های کامل پیشرفته ازهنر گرافیک نوین شناخته می شوند . بهره گیری از رنگ ها در این پوستر دیواری هیچ محدودیتی ندارد و اگر علاقه مند به هنر و نقاشی باشید حتما از این طرح از پوستر دیواری لذت خواهید برد. ابعاد هایی نظیر 50 در 70 سانتیمتر، آ3، آ4 و … در این نوع طراحی پوستر ، ما عکس های بازیگران را به همراه صحنه هایی از نقاط عطف فیلم و یا سریال در پوستر دخیل خواهیم کرد. زیبایی بصری، خوانایی نوشته ها نیز از جمله دغدغه هایی است که طراحان را به خود مشغول میکند.

در آن زمان هنوز پوستر سازان حرفه ای بوجود نیامده بودند و نقاشان در جنب کار خود به طراحی پوستر نیز می پرداختند . همچنین نوع کاغذ مورد استفاده نیز در هزینه چاپ کاتالوگ ها بسیار موثر است. در این نوع پوسترها از فونت های عربی و نستعلیق و ادعیه های دینی مورد استفاده قرار گرفته و با توجه به نوع مراسم این پوسترها حاوی اطلاعات مخصوص به خود می باشد. این بدان معنی نیست که طرحهای وی در زمره کارهای استاد کاران هنر قرار گیرد ولی با این وجود بیش از هزاران پوستر از کارهای او از جمله کارهای با شکوه هنری به حساب می آیند و برای بازنگری کارهای بزرگ دیواری اش نصب در کنار خیابانها را ارجع می دانست . از جمله پوستر کوکاکولا که سال هاست این محصول را به مردم شناسانده است. از جمله این پوستر ها پوستر های دوران طلایی بوکس یا کنسرت های خوانندگان و نوازندگان معروف و معتبر میباشد. همان گونه که میدانید هر پوستر کاربردی مربوط به خود دارد و باید طبق اهدافی که دارد طراحی و اجرا شود و نمیتوانیم از یک روش مشترک برای تمام پوستر ها استفاده کنیم.

با استفاده از این پاسخها، جملاتی را برای تشریح این مزایا بنویسید. طراحی پوستر و چاپ پوستر یکی از بهترین شیوه های تبلیغاتی می باشد که باعث دیده شدن و معرفی واحدهای تجاری و شرکت­ ها می شود. ظرف چند دقیقه میتوان در رایانه یک برگه تبلیغاتی طراحی کرد و بعد آن را چاپ کرد یا با فتوکپی و هزینه اندک تکثیر نمود. پوستر و برگه تبلیغاتی معمولا ماهیت اطلاعرسانی دارند. به پوستر دیواریهایی که طرحهای سه بعدی دارند و از فاصله چند متری به صورت سه بعدی دیده به نظر میرسد، کاغذ دیواری سه بعدی گفته میشود. رنگ شناسی یک شاخه علمی بسیار گسترده است و به هیچ عنوان نباید از رنگ ها به صورت شانسی و رندوم در پوستر یا هر جای دیگری استفاده کرد. استفاده از رنگ های درست و به جا در پوستر تاثیر بسیار زیادی در جلب توجه مخاطب و نیل به هدف نهایی طراح دارد. پوستر دیواری مزایای زیادی برای محیطهای اداری، کاری و منازل مسکونی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید