معرفی و بررسی انواع پوستر ها + مزایا و معایب و تاریخچه

در پوستر تبلیغاتی و صنعتی کیفیت تصویری که قرار می دهید و چگونگی خود عکس نقش مهمی در درک مخاطب از محصول شما دارد. سادگی در پوستر:سادگی مقوله است که در اغلب محصولات گرافیک جهت سرعت بخشیدن به درک مفهوم استفاده می کنیم.در پوستر نیز سادگی را با استفاده اعمال خساست در استفاده از فرم و رنگ ایجاد میکند.پرهیز از سادگی سبب بروز گنگی و پیچیدگی در پوستر می گردد. الزاما باید جمله کوتاه و تاثیر گذار به همراه تصویری جذاب متناسب با کالا یا خدمات خود در طراحی خلق کنید که در کسری از زمان حس درک و آشنایی و تمایل به امتحان کردن آن را در بیننده ایجاد کند. استفاده نمائید و کد طرح مدنظر خودتان را برای ما ارسال نمائید و در صورتی که تمایل به چاپ تصویر شخصی از خودتان را دارید می توانید فایل اصلی طرح را در کیفیت بالا در اختیار ما بگذارید و با همان کیفیت به صورت چاپ شده دریافت نمائید.

شما با سفارش پوستر در انواع طرح و نقش ها می توانید دکوراسیون زیبا را برای خود فراهم آورید. خوشبختانه تنوع پوستر دیواری کلاسیک بسیار بالا است و به همین خاطر هم دست مشتریان برای انتخاب این نوع کاغذ دیواری کاملاً باز است. فروشگاه اینترنتی والینو از علاقه بالای مشتریان به کاغذ دیواری کلاسیک اطلاع کامل دارد و به همین خاطر هم یک مجموعه کامل از این نوع پوستر دیواری فراهم کرده و در سایت خود قرار داده است. این نکته را مدنظر داشته باشید که برای راحتی کار نصاب و جلوگیری از خطای احتمالی در برش و حتی اندازه گیری شما، می بایستی ۱۰ سانتی متر به عرض و ارتفاع داده شده اضافه نمائید و سایز دیوار را ۵۷۰ در ۲۹۰ اعلام کنید. یکی از مزایای مهم پوستر سه بعدی کلاسیک این است که روی اهالی خانه و محیط کار تأثیر روانی میگذارد و باعث میشود که محیط برای آنها گرمتر و صمیمیتر به نظر برسد. سالها تجربه در زمینه طراحی به تولید طرحهای عالی منجر خواهد شد که نظر مخاطبان را به سمت شما و کسب وکارتان جلب میکند. چه چیزی آن را خاص میکند؟ والینو به شما کمک میکند که فضای منزل خود را کلاسیک و پر از حس نوستالژیک کنید.

زمانی که شما میخواهید محصولی را تبلیغ کنید و یا رخدادی را اطلاع رسانی کنید و هدف شما عموم مردم هستند، باید مسیرهای پر ترددی را انتخاب کنید که جمعیت زیادی از آنجا عبور میکنند در چنین شرایطی شما دیگر نمیتوانید یک بنر بزرگ به جایی متصل کنید تا توجه مردم را به خود جلب کند، در این موارد بهترین روش تبلیغ و اطلاع رسانی استفاده از پوستر است. آثار هنری اصل هم بسیار موثرند، اما این آثار هم مثل عکس گاه هزینه زیادی دارند. از پوسترها برای امور آموزشی نیز استفاده زیادی میشود. رنگهای شاد و زنده پوستر، برای عامه مردم جذاب و دوست داشتنی بود و گاهی شبانه پوسترها را که به تعداد محدود و برای نصب در گذر گاههای عمومی به شیوه لیتو گرافی تکثیر میشد، از دیوارها برمیداشتند و و در منزل خود نصب یا نگهداری میکردند و امروزه بعضی از این پوسترها در موزهها و مجموعههای شخصی یافت میشود.

به طور معمول ، پوسترها شامل هر دو عنصر متنی و گرافیکی هستند ، اگرچه ممکن است یک پوستر کاملاً گرافیکی باشد یا فقط شامل متن باشد. گاهی اوقات هر چه کمتر توضیح بدهید، بهتر است و می تواند برای مخاطب جذاب تر باشد. آن دسته از مشتریانی که برای باشگاه های ورزشی خود نیاز به چاپ پوستر دیواری دارند می توانند از آرشیو ورزشی ما استفاده نمایند، آرشیوی با تنوع بالای ۲/۰۰۰ طرح و مناسب برای سالن های ورزشی بانوان و آقایان که این طرح ها حتی برای استفاده در اتاق خواب نیز مناسب می باشند. درست برعکس کاغذ دیواری که شما ملزم به انتخاب طرح های خاصی بودید و این طرح ها در فواصل منظم به صورت لت هایی با عرض ۴۰ تا ۶۰ سانتی تکرار می شد و ظاهر مناسبی نداشت و بخاطر همین اکثرا در هتل ها و ساختمان های اداری مورد استفاده قرار می گرفت؛ ولی در چاپ پوستر دیواری یک تصویر شاخص در سایز بزرگ چاپ می شود. یکی از طرح های پر فروش پوستر دیواری، طرح های سه بعدی می باشد، نکته ای که حائز اهمیت می باشد این است که منظور از سه بعدی این است که در طراحی گرافیکی از مدل هایی بهره گرفته ایم تا نمایش طرح پس از نصب بر روی دیوار به صورت ۳ بعدی نمایش داده شود و خود چاپ ۳ بعدی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید