همه چیز از شروع طراحی پوستر تا چاپ پوستر

الو پوستر با این هدف پای به این حوضه نهاده است که بتواند بهترین خدمات را به شما کابران گرامی سایت در سراسر کشور ارائه دهد. بخصوص انتخاب سایز و فونت مناسب برای تیتر اصلی، بصورتی که مخاطب بتواند از فاصله معقولی متن و پیام پوستر را مطالعه کند. همه ی این عناصر زمانی که به شکل اصولی و با کیفیت مناسب در کنار یکدیگر قرار می گیرند میتوانند بهترین کاغذ دیواری پوستری را تولید کنند. انقلابی که صنعت مربوط به طراحی و تولید کاغذ دیواری پوستری در طراحی داخلی ایجاد نمود از طراحی و عرضه انواع پوستر دیواری سه بعدی آغاز گردید. «شنیدم که جناب تقیپور در برنامه زاویه گفتن پوستری که برای مراسم مناظره منتشر شده جعلی بوده! اگر می خواهید یک پوستر کوچک یا متوسط بسازید، Microsoft Word 2013 انتخاب خوبی است، خصوصاً اگر از قبل با این برنامه آشنایی دارید. دوم: من از شب قبل پوستر رو منتشر کردم. قبل مراسم تا پایانش پوستر شامل عکس من و اقای تقیپور رو استوری کرده و من هم همون موقع مراسم اسکرین شات گرفتم و توییت زدم!

ماشالله دوستان شما مرتب اکانت بنده رو رصد میکنن، چرا همون موقع یا لااقل تا فردا صبح کسی حتی از دانشگاه تهران مدعی جعلی بودن نشد؟ چهارم: اون افرادی که از دانشگاه تهران با من تماس گرفتن، چه قبل و چه بعد مراسم اگه توضیح ندن راجع به این افتضاحشون و تهمتی که زده شده، رها نمیکنم. رضا تقیپور، وزیر ارتباطات دولت احمدینژاد و نمایندهی مجلس یازدهم دربارهی ماجرای مناظره در دانشگاه تهران با موضوع طرح «صیانت» گفت: پوستر جعلی درست کردند و گفتهاند مناظره است، در حالی که از ابتدا قرار بود نشست هماندیشی دانشجویی باشد. بهگزارش انصاف نیوز، آقای تقیپور که از او با عنوان یکی از طراحان اصلی طرح «صیانت» نام برده میشود در پاسخ به انتقادات از انصراف از مناظره با محمد کشوری، پژوهشگر و از منتقدان طرح «صیانت» گفت: فریب نخورید آن پوستر جعلی و تقلبی بود؛ آن جلسه، نشست هماندیشی دانشجویی بود و نه مناظره و پوستر جعلی منتشر کرده بودند.

پیش از شروع فرآیند طراحی، به شما کمک خواهد کرد تا المانهای طراحی که مکمل شما هستند را انتخاب کرده و پیغام شما را تقویت کند، که باعث میشود طراحی کلی تان تاثیر گذار بیشتری داشته باشد. در صورتی که به میزان مناسب استفاده شود باعث افزایش هیجان مخاطب خواهد شد و تاثیر زیادی در باز شدن اشتهای مخاطبان دارد. حروف گذاری مناسب تیترهای فرعی و اصلی (Layout) :انتخاب فونت یا قلم مناسب با موضوع پوستر،انتخاب رنگ مناسب حروف. برای اینکه در طراحی پوستر رنگ مناسب انتخاب شود باید با مفاهیم رنگ در طراحی پوستر آشنایی کامل داشت زیرا پوسترها وسیله ای تبلیغاتی می باشند و تمام عناصر موجود در آن برای جذب مخاطبین دارای اهمیت است. فرایند چاپ پوستر دیواری با انتخاب طرح دلخواه شروع شده و با دستگاه های پیشرفته چاپی بر روی متریال و جنس مناسب انجام می شود. نصب عکس پوستر: از دیگر برتریهای استفاده از این نوع دیوارپوش اجرای راحت و بی دردسر این محصولات است که البته برای حرفهای بودن کار بهتر است انجام آن را به متخصصین آن بسپارید.

همچنین می توانید با کمک دیوارپوش به سطح دیوار بعد دهید، اما دیوارپوش ها به شما امکان مانور وسیع روی طرح مورد علاقه را نمی دهند. هنگامی که فایل خود را در فضای کاری باز می کنید، می توانید الگوهایی را از گالری اضافه کنید، اشکال و اشیاء خود را ایجاد کنید، متن و رنگ اضافه کنید، طرح بندی صفحه و غیره را تنظیم کنید. بهتر است بیش از ۳ رنگ اصلی را در طراحی به کار نبرید. اگر از این پست لذت بردید و میخواهید با اصول و نمونهکارهای بهتر و الهامبخش بیشتری آشنا شوید، پیشنهاد میکنیم که حتما کتاب اسطورههای جدید طراحی پوستر را مطالعه کنید. برای شروع بهتر است که تا میتوانید نمونهکار ببینید! به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی، پوستر نمایش «چند تکهی لغزان» با طراحی محمدمهدی گرامی که به زودی با نویسندگی علیرضا اجلی و کارگردانی پژمان دادخواه در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی روی صحنه میرود، رونمایی شد.

دیدگاهتان را بنویسید