پوستر دیواری + خرید پوستر دیواری با قیمت مناسب در لودیکور

پوستر مربوط به مغازه غذا و شراب ملبورن به زیبایی توانسته است از چنگکهای یک چنگال، لیوانهای شراب درست کند. باید پاسخ داد که تارونا یک سال گارانتی دارد که این گارانتی شامل موارد زیر می باشد: چون تارونا تولیدکننده پوستر دیواری هست اگر رنگ لت ها بهم نخورد و اگر سایز کار مشکل داشت تارونا وظیفه دارد مجددأ پوستر را چاپ و برای مشتری ارسال کند. بعضی از کاغذهای وارداتی سایز استاندارد دارند مثلأ ارتفاع 3 متر در عرض ۶ متر که اگر دیوار شما ۳ متر در ۴ متر هست ۲ متردیگه آن را باید برید و با اینکه پول آن پرداخت شده اما باید دور انداخت چون دیگر به کار نمی آید، همینطور برعکس اگر اندازه دیوار از سایز پوستر بزرگتر هست و قسمتی از دیوار خالی می مونه. یعنی تصویر را Deform نمی کنیم بلکه تصویر را Crop می کنیم ولی اگر تصویر مربع دارد اما دیوار به شکل عمودی می باشد و تناسب عرض و ارتفاع بیشتر است باید راست تصویر را کراپ کرده و وقتی کراپ می کنیم امکان دارد بخش هایی که دوستش داریم دیگر نباشد و دیگه توی تصویر باید این را در نظر بگیریم چون دیگر دست ما نیست و کاری نمیشه کرد بخش هایی که می خواهیم را می توانیم انتخاب کنیم و کراپ کنیم و بفرستیم برای مشتری تا تأیید کند و سپس چاپ شود.

بنابراین یک سال گارانتی زمانی اتفاق می افتد که چون کیفیت کار تارونا بالا می باشد و رنگ کاغذ تغییری نمی کند اما اگر رنگ پرید وظیفه تارونا می باشد که پوستر را دوباره چاپ کنددر واقع همان چیزی است که شتمل گارانتی می باشد و جوهری که استفاده می شود ماندگاری دارد که از یک سال هم بیشتر است که هیچ اتفاقی برای کاغذ نمی افتد مگر اینکه کاتر یا هر چیز تیز و برنده ای روی کاغذ کشیده شود و کاغذ را پاره کند. مسئله ای که هست کاغذ ها 2 میل اورلب دارند. خیلی ها مشکل پر کردن فضا را دارند که به راحتی می توان با یک کاغذدیواری رنگ بندی شلوغ یک بخش خیلی زیاد از فضا را پر کنند با وجود اینکه یک دیوار هست و جلوش چیزی قرار نمی گیره اما همان دیوار فضا را می بندد. چون خیلی ها دوست دارند که تصویرهایشان اپیدمی نباشد و همه نبینند ما این تصاویر را در این بخش قرار دادیم که فقط عکاس های تارونا عکاسی کردن که این عکس ها فقط برای تارونا می باشد که می توانند از این عکس ها هم انتخاب کنند. معمولا در فضاهای بزرگ از رنگ بندی گرم استفاده می شود چون فضا را بسته و گرم و پر می کند.

در کل پیام پوستر نباید مبهم باشد چرا که به اثربخشی پوستر لطمعه وارد می کند. عکاس های تارونا ایرانی هستند و تصاویری که گرفته اند مال ایران هست که البته به کشورهای دیگر هم رفتند و عکاسی انجام داده اند. تارونا از سال 2006 آلبوم دارد که داخل سایت قابل مشاهده می باشد. پوسترهای دیوار تارونا در هر جا و هر مکانی که شما تصور کنید نصب می شود. که پاسخ این است میبایست از مشاوران ما راهنمایی برای انجام درخواست صحیح داشته باشند. اگر از قبل طرحی را خودتان انتخاب کردهاید، آن را میتوانید به آدرس ایمیل این شرکت بفرستید. اگر در هنگام نصب پوستر بر روی دیوار کلید، پریز برق یا هر چیز دیگری باشد نصاب قبل از اینکه کار نصب را شروع کند ابتدا این ها را از دیوار جدا کرده و روی آن کاغذ را نصب کرده و سپس کلید و پریز را نصب می کند. مسئله ی مهم دیگری که وجود دارد این است که این سؤال برای همه پیش می آید که تصویری که چاپ می شود قیمت آن فرق می کند یا خیر؟ کاغذ را که از بالا به پایین نصب کردید، به کمک کاردک مخصوص نصب پوستر، به آرامی روی کاغذ بکشید تا حباب و موجها از سطح پوستر برطرف شوند.

روی آن نباشد یا حتی دیوارکوبی تا بشود از زیبایی تصویر استفاده کرد. روی دیوار منزل یک دیوار را پوستر می کنند چون معمولا تصاویر شلوغ هستند بنابراین از ۴ تا دیوار یک دیوار را انتخاب می نماییم. کاغذ فون ترک است و جنس کلفتی دارد که حتی برای سقف هم استفاده می شود چون ما کاغذ دیواری برای سقف هم نصب می کنیم برای سقف کاغذ ضخیم تر استفاده می کنیم فونخیلی مناسب هست که البته چون وارداتی هستش همیشه باید استعلام قیمت داشته باشند چون توی ایران ممکن هست بار نرسه و هزار و یک مشکل دیگر. پوستر دیواری بر اساس سایز و تصویری که می خوان نصب بشه حالت سلیقه ای دارد و یه سری چیزها هست که علمی هستند که باید در نظر بگیرن چون باید رنگ بندی شوند. بعضی مواقع مشتری از اینکه طولانی مدت حتی 2 سال بعد پوستر روی دیوار هست خسته شده و می خواهد که پوستر را بردارد که در این صورت چون پوستر خراب نشده و هیچ اتفاقی برای آن نیافتادهو به راحتی و با آب می توان آن را از دیوار جدا کرد چون حلال کاغذ آب هست و اگر خشک باشد و کاغذ را از روی دیوار جدا کنید هم دیوار کنده و خراب می شود و زیر دیوار هم همراه با دیوار جدا می شود، بنابراین اگر کاغذ را خیس کنید و از دیوار جدا کنید کاملا می توان بدون هیچ مشکلی کاغذ را از روی دیوار جدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید