پوستر دیواری, فروش پوستر دیواری هلندی, پوستر کودک دیزنی, طرح پوستر دیواری

پوستر دیواری در دو نوع آماده و سفارشی در بازار موجود میباشد. در این نوع پوسترها فضای سفیدی در حاشیه پوستر اضافه میشود که باعث زیبایی بیشتر آن میشود. این نوع پوستردیواری هم منزل را روشنتر میکند و هم باعث میشود که منزل، دلبازتر به نظر برسد. زمانی که طرح مورد نظر از طرف مشتری انتخاب شد، جهت نصب آن اقدام می شود. برخلاف کاغذ دیواری که دارای طرح های از پیش تعیین شده است، پوسترهای دیواری را می توان به دلخواه و با تصویر مورد نظر چاپ کرد. از همان ابتدا میتوانید مواردی مانند رنگ، تصویر، بافت یا پسزمینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. با نوشتن یک جمله و داشتن یک تصویر زیبا این پوسترها از جمله پوسترهایی شدند که هنوز هم بسیار مورد توجه هستند. برای سفارش پوسترها بایستی ابتدا ابعاد دیوار مورد نظر خود را بر حسب طول و عرض اندازه گیری کرده، سپس جنس پوستر و مراحل بعدی سفارش را انجام دهید. یک پوستر هر اندازه جذاب و حرفهای باشد اگر در مکان مناسب قرار نگیرد عملا هیچ کارایی نخواهد داشت. ۴ – استفاده از پوسترهای سیاه و سفید به اندازه پوسترهای رنگی اثربخش نیست.

پوسترهای بزرگ علاوهبر اینکه هزینهی زیادی برایتان دارد، قابل استفاده برای جاهای کوچک نیست و موجب سردرگمشدن و ایجاد حس ناخوشایند در مخاطبان میشود. امروزه بسیاری از خانوادهها در منازل آپارتمانی زندگی میکنند و اغلب این منازل، فضای چندانی ندارند و به خاطر داشتن پنجرههای کوچک، نور طبیعی زیادی را به درون خود راه نمیدهند. در واقع چون برخی از طرح ها بیشتر سفارش داده می شوند، تولید در تعداد بالای این طرح ها در دستور کار قرار می گیرد. بدون بو و سازگار با محیط زیست را به صورت ۲۴ ساعته تولید نماید. برای تهیه و چاپ پوستر سه بعدی نیاز به تجهیزات پیشرفته چاپی بوده و همه واحدهای تولید کننده کاغذ دیواری و پوستر دیواری قادر به انجام آن نمی باشند. شما بدون نیاز به ترک میزکار خود میتوانید گام به گام از طریق مشاوره و خدمات پشتیبانی online اقدام به سفارش چاپ پوستر با مجموعهای متنوع از کاغذ و مواد اولیه مرغوب نمایید و آن را در اولین فرصت با برشی دقیق و با بسته بندی متفاوت تحویل بگیرد. فقط از آنچه که برای تفهیم پیام هایتان نیاز دارید استفاده کنید. اگر قصد دارید محصولی را معرفی را معرفی کنید یا یک اتفاق هنری یا فرهنگی را به اطلاع عمومی برسانید بهترین و اولین راه، طراحی یک پوستر زیبا و چشم نواز است.

به موازات پوسترهای تجاری ، پوسترهای جلب سیاحان و پوسترهای فرهنگی و هنری نیز باب شد . در واقع این سه عنصر دست به دست هم داده و نه تنها در یک پوستر بلکه در یک طرح گرافیکی نیز به خلق یک اثر هنری جدید مشغول میشوند. یا اگر محیطی کودکانه است، بایستی از طرح های کودکانه برای این چنین محیطی استفاده نمود. این طرح ها تصویری سه بعدی را در چشم مخاطب القا کرده و بسیار زیباتر و طبیعی تر می باشند. علاوه بر این ، یک پوستر مسافرتی کار بسیار مهمی را در خصوص ثبت زیباترین لحظات مقصد خود دارد. مینیمالیسم که حُسن ختام هنر مدرن و آغاز دوران جدید پسامدرن شناخته می شود تأثیر عمده ای بر آثار طراحان معاصر گذاشته است و طراحان گرافیک تحت تأثیر این جریان در سراسر جهان به خصوص در زمینه طراحی پوستر در پی دستیابی و خلق آثاری هرچه ساده تر هستند تا بیشترین تأثیر را بر مخاطب بگذارد. روش تحقیق پژوهش حاضر توصیفی- تحلیلی بوده و نتایج حاصل از پژوهش، بیانگر این است که در طراحی پوستر ایران، نسل پنجم طراحان گرافیک از مینیمالیسم تأثیر پذیرفتند و در برخی از آثار نیز به کار گرفته اند. به همین منظور باید از پتانسیل خلاقیت و گرافیک بیشتر بهره ببرید.

بیشتر بخوانید: شعار تبلیغاتی چه نقشی در برندسازی و موفقیت تبلیغات دارد؟ معمولا پوستر ها به منظور استفاده روی دیوارها تهیه میگردند و دقیقا به همین دلیل در سایزهای بزرگ و معمولا به صورت عمودی طراحی میشوند تا باعث جلب توجه بیشتر باشند و بتوانند اطلاعات لازم را منتقل کنند. پوسترها کاغذهای چاپی هستند که معمولا یک صفحه خلاقانه برای جلب توجه دارند و در عین حال اطلاعات کمی را نیز ارائه می دهند. برای پوستر استفاده کرد که هزینه و قیمت متفاوتی دارند. استدیو های فیلم سازی برای تبلیغ فیلم خود از این شیوه استفاده میکردند. پوستر ها در عین این که میرا و زودگذر هستند اما میتوانند تاثیر ماندنی هم داشته باشند و این بستگی به موضوع پوستر و همچنین عملکرد طراح آن دارد. یک پوستر ، بازگو کننده آن چیزی است که قرار است هرکسی با نگاه کردن به آن فوراً دریابد. چرا که همه ی ما زمانی که در حال قدم زدن باشیم به سمت بالا را نگاه نمی کنیم. بسیاری از بازرگانان تازه کار تصور می کنند که باید تا آنجا که می توانند همه چیز را در پوسترهایشان بگنجانند. هر پوستر خوبی چند چیز را به طور مشترک دارد.

دیدگاهتان را بنویسید