پوستر دیواری, فروش پوستر دیواری هلندی, پوستر کودک دیزنی, طرح پوستر دیواری

سایز دلخواه: تمامی پوستر دیواری هایی که در زیر مشاهده میکنید، در اندازهی دلخواه شما چاپ میشود. به همین دلیل به این نوع عکسف عکس غیر مستقیم گفته میشود. گاهی نیاز به پوسترها با ابعاد بزرگ است، این در حالی است که برخی از واحد های چاپی به دلیل محدودیت های تجهیزات امکان این امر را ندارند. این محصولات در برابر آب و رطوبیت واکنش نشان داده و رنگ و کیفیت خود را به سرعت از دست خواهند داد، پوستر دیواری از PVC که یک مادهی پر کاربرد است ساخته شده است، این مواد به دلیل دوام بالا، ارزان بودن و ضد آب بودن بسیار پر کاربرد میباشد. بتواند مخاطب را در برابر خود متوقف کند. چون هزینه ی این تعداد پوستر دیجیتال با هزینه ی چاپ افست 1000 عدد پوستر تقریبا برابر است. پوستر نیازمند طراحی مناسب و استفاده از اصول و مخاطب شناسی است. این به معنای ارتقاء دانش بصری جامعه برای طراحی گرافیکی از جمله طراحی کاتالوگ و پوستر میباشد. فقط به این نکته توجه داشته باشید که پوستر دیواری با کاغذ دیواری متفاوت میباشد. شما برای اندازه گیری دیوارتان در ابتدا به یک متر احتیاج خواهید داشت، فقط به این نکته توجه داشته باشید که باید درب و پنجره را در اندازه گیری دیوار مورد نظرتان محاسبه کنید؛ در ابتدا طول و عرض دیوارتان را با استفاده از متر اندازه گیری کنید، سپس طول و عرض دیوارتان را در صفحهی محصول مورد نظر وارد کنید تا قیمت نهایی به شما اعلام شود.

قیمت پوستر دیواری بر حسب متر مربع محاسبه میشود، قیمت این محصولات حدودا 60 هزار تومان میباشد، عوامل مختلفی در قیمت پوستر دیواری تاثیر دازند که میتوان به جنس محصول و ساخت آن اشاره نمود، اکثر برندهایی که در ایران وجود دارند در خود ایران به چاپ و فروش میرسند، کاغذی که روی آن در ایران تولید میشود از کشورهایی چون چین و ترکیه وارد میشود. نحوه اندازه گیری پوستر دیواری: عرض و ارتفاع دیوار مورد نظر خود را اندازه گیری کنید و در محاسبه گر محصول مورد نظر وارد کنید تا قیمت نهایی اعلام گردد. خرید پوستر دیواری به صورت حضوری: اگر شما درشهر تهران سکونت دارید، میتوانید خرید خود را به صورت حضوری ثبت کنید. اگر بخواهیمدرمورد تاریخچه پوستر صحبت کنیم باید بگوییم اولین پوسترها روی چوب طراحی شده بودند و تاریخ ابداع آن ها به اواخرقرن نوزده میلادی بازمیگردد اما سرچشمه پوستر را در نقوش آشوری و بابلی و ایرانی نیز میتوان یافت. پوسترهای لوترک، بر اساس قدرت او در طراحی و شناخت رنگ و مهارتش در لیتوگرافی و نیز تأثیرپذیری از باسمههای ژاپنی بنا گردیده و اگر چه بیش از ۳۰ پوستر از او بر جای نماندهاست، ولی همین آثار معدود تأثیر زیادی بر هنر پوسترسازی داشته و برای بسیاری از هنرمندان راهگشا بودهاست.

پس از اینکه شما سفارش خود را ثبت کنید، طرح انتخاب شده توسط دستگاههای پیشرفته متناسب با دیوار شما چاپ خواهد شد و کار نهایی نهایتا تا سه روز به محل مورد نظرتان ارسال خواهد شد، اگر شما در شهرستان سکونت دارید، با هماهنگی شما کار را به یکی از باربریها تحویل داده تا کار به دست شما برسد، پس از اینکه کار به دستتان رسید، همکاران ما جهت ارسال نصاب با شما هماهنگی لازم را انجام میدهد. در این کمپین ها شما می توانید به روز ترین محصولات خود را مورد هدف قرار دهید، سپس با ایده های متفاوت در یک قالب ظاهری آنها را نشر دهید. برگه های نسبتا بزرگی که جنبه تبلیغاتی دارند و یکی از رایج ترین ابزار تبلیغات می باشند . یک پوستر تبلیغاتی بدون عناصر سازنده آن تنها یک کاغذ معمولی خواهد بود. اما باید به این نکته توجه داشت که در این برنامه امکان خلق یک طرح تبلیغاتی از ابتدا را ندارید. برای این که یک پوستر توجه افراد بیشتری را به خود جلب کند و ماندگاری بیشتری در ذهن افراد داشته باشد باید طرح و رنگ مناسبی داشته باشد و این امر تنها توسط افراد متخصص در این زمینه انجام میشود. رنگ با همه اهمیتی که دارد زمانی که با یک قالب نامناسب یا اشکال هندسی و خطوط نا هماهنگ به کار برده شود نه تنها زیبایی نیست بلکه نتیجه نامطلوبی هم خواهد داشت.

زیرا همانطور که چاپ و مطبوعات تقریبا یکباره در ایران رواج یافت ، بهمان گونه نیز اشکال مختلف پوستر بی آنکه سیر تکوینی خاصی را پیموده باشند ، ظاهر شدند و برای مقاصد مختلف مورد استفاده قرار گرفتند . البته ساختمان های اداری و تجاری نیز از این طراحی اعجاب انگیز بی نصیب نمانده اند. به این نکته توجه داشته باشید که جنسهای بی کیفیتی در بازار ایران وجود دارند که با قیمت بسیار کم تری به فروش میرسند و از کیفیت بسیار پایینی برخوردار میباشند. نکته قابل توجه این است که قبل از طراحی پوستر باید بدانیم رنگ نوشته و عکس در این پوستر باید چگونه باشد ویژگی آن موضوع را هنگام طراحی مد نظر داشته باشیم و متناسب با نوع موضوع آن را طراحی کنیم . دیگر نکته ای که این پوسترها را از انواع آماده متمیاز می سازد، قابلیت چاپ طرح سفارشی است که به شما امکان می دهد هر طرحی که مد نظرتان می باشد را سفارش داده و پوستر دلخواه خود را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید