چگونه یک پوستر با کیفیت طراحی کنیم؟

چاپ پوستر یکی از مهمترین عواملی است که سبب میشود شرکتها و واحدهای تجاری سادهتر از همیشه به تبلیغ برند تجاری خود بپردازند. این امر سبب میشود چاپ پوستر دیواری مفهمومیتر و سادهتر موضوع را بیان کند. امروزه مراکز چاپ دیجیتال کار چاپ پوستر دیواری با طرح دلخواه را در ابعاد مختلف انجام میدهند و لذا برای پوشش هر میزان مساحتی میتوان پوستر دیواری سفارش داد. چاپ پوستر دیواری تصویری از میان انواع کاغذهای دیواری امروزه با محبوبیت بیشتری مواجه است، چرا که چاپ این پوسترها با طرح دلخواه نیز امکانپذیر است. مجتمع چاپ دیجتال هنر نوین یکی از این مراکز است که خدمات چاپ کاغذ دیواری و چاپ پوستر دیواری با طرح دلخواه را ارائه میدهد. پس از جنگ جهانی دوم هنر پوستر و اصولا هنر گرافیک رنگ و بوی بهتری به خود گرفت. استفاده از طراحان مجرب این امر را میسر می کند، تیم حرفه ای مجموعه آذین هنر شما را برای تهیه طرح مناسب یاری می دهد. چهارشنبه 97/6/21، تهران , (اخبار رسمی): در خانه طراحان سام چاپ پوستر با بهترین کیفیت و دقت و همچنین با استفاده از بهترین دستگاهها و جوهرهای اروپایی به مشتری ارائه میشود. در طراحی پوستر تبلیغاتی به اصول ترکیب بندی عناصر باید دقت ویژه شود.

کیفیت رنگ استفاده شده، نحوه ی انجام طراحی که باید منحصر به فرد و مشتری پسند باشد، متریال تولید که باید به بهترین نحو و با بهترین امکانات انجام گیرد و در نهایت جوهری که در چاپ پوستر دیواری مورد استفاده قرار می گیرد. پوستر تبلیغاتی فقط نیاز به خلاقیت و جسارت دارد و اگر قوی باشد، احساسات اقراد را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. اگر طرح و دیوار مناسبی را برای این کار در نظر بگیرید بدون شک خود شما نیز هربار که به آن نگاه میکنید فریب این حقه ذهنی را خواهید خورد. اگر این کارها زیاد از حد شلوغ و رنگی باشد مفهوم اصلی را بیان نمیکند. وظیفه اصلی پوستر عنوان یک خبر است حال این خبر میتواند یک پوستر کوچک باشد یا یک بنر تبلیغاتی بزرگ بنابراین باید توجه شود مفهوم در کوتاهترین زمان ممکن با استاندارد و اصول تبلیغاتی به نمایش گذاشته شود. آیا تا به حال به این فکر کردهاید که چطور میتوانید یک فضای کوچک را فقط با یک حرکت، بزرگتر جلوه دهید؟ پوستر سه بعدی علاوه بر زیبایی دل انگیز و تحسین برانگیز خود به علت ایجاد خطای دید در مخاطب با ایجاد تغییرات اساسی و تاثیرات عمیق در دکوراسیون داخلی همراه است؛ به عنوان مثال میتوان به پوستر دیواری سه بعدی با چشم انداز دریا و آسمان اشاره کرد که باعث می شود فضای داخلی یک ساختمان بیشتر از میزان واقعی به نظر برسد.

برای فضای پذیرایی نیز میتوان از همین روش استفاده کرده و تغییری چشمنواز در دکوراسیون منزل ایجاد کنید. فرم، رنگ و فونت از جمله مواردی است که باید در چاپ پوستر دیواری به آن توجه شود. جذابیت رنگی در پوستر:پوستر باید جذاب باشد تا بتواند قابلیت جلب توجه کنندگی را در بر بگیرد.شاید مهم ترین فاکتور جذابیت در پوستر رنگ باشد.طراح پوستر در حیطه موضوع مورد نظر به خوبی می بایست رنگهای جذاب را شناسایی و در پوستر به کار ببرد. تولید و روانه ی بازار می شود. به این تصاویر، تصاویر مستقیم می گویند. توسط المانها و تصاویر مستقیم یا غیر مستقیم که در سطور پایین تر به آن اشاره خواهیم کرد، ارتباط بصری، برای انتقال مفاهیم خاص به بیننده، برقرار می کنند. با این حال می توانید نمونه فونت های متعدد و تصاویر را در این برنامه بیفزایید. به عنوان مثال میتوانید توضیحات بسیاری که لازم است ارائه شود را در قالب یک نماد یا کلمه ارائه دهید که فردی که از نمای نزدیک پوستر را مشاهده می نماید مطالب زیادی برای مطالعه داشته باشد و فردی که در فاصله دور است و در حال گذر است با یک نگاه پیام شما را بگیرد.

با پوسترهای خود ، حال و هوای زمانه خویش را آمیخته با خیال پردازی و به گونه ای نمادین نشان می داد . فکر کنید و ایده دهید که به چه صورت های مختلفی می شود متن و عکس را خورد کرد و دوباره کنار هم چید. بر خلاف کاغذ دیواری ها، این پوسترهای دیواری مخصوص شرکت چاپ شده اند و نمونه های آن در هیچ جای دیگری دیده نمی شود. پوسترها در مقایسه با کاغذ دیواری از تنوع بیشتری در طرح و رنگ برخوردار هستند و میتوان فقط با روکش کردن یک دیوار تغییر چشمگیری در فضا ایجاد کرد. مزایای آن کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب آن در مقایسه با چاپ دیجیتال است. در این امر هم سطح تجهیزات واحد چاپی تاثیرگذار است که بایستی قدرت چاپ در رزولیشن بالا را داشته باشند و هم سطح تجربه و تخصص اپراتور که در ایجاد چاپ مناسب برای مشتریان بسیار تاثیرگذار است. تفاوت اصلی پوستر، عدم ترک خوردگی، یکپارچگی طرح روی دیوار، نصب راحت، هزینه کمتر و طول عمر بالا است. تفاوت پوستر با کاغذ دیواری در چیست؟ مزیت های استفاده از پوسترهای دیوار چیست؟ افرادی که در این زمینه تجربه کافی ندارند، حتی با داشتن ایده های خلاقانه، باز هم ممکن است خروجی کار آن ها آنقدر که شتیسته است، طرفدار نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید