کاغذ دیواری سقف – خرید پوستر دیواری سقف با بهترین قیمت – فروشگاه اینترنتی منزل

آن سیری را که هنر پوستر در غرب طی کرد تا اشکال مختلف خود را در زمینه های تجاری ، سیاسی ، فرهنگی و غیره بدست آورد ، در ایران نمی بینیم . در حالی که در پوسترهای نسل بعد طراحان گرافیک ایران، گرایش به مینیمالیسم و نشانه های فرهنگی هنری تحت تأثیر مستقیم خصوصیات مینیمالیسم غربی بوده و از ویژگی های هنر ایرانی کمتر استفاده شده است. زیبایی بصری، خوانایی نوشته ها نیز از جمله دغدغه هایی است که طراحان را به خود مشغول میکند. مسئله پژوهش حاضر، بررسی تأثیرپذیری طراحان پوستر ایران از ویژگی آثار مینیمالیست هاست. واژه دیگری که برای این مفهوم در ایران تا حدودی رایج است :واژه فرانسوی: آفیش Offiche واژه آلمانی: پلاکات Plakat. این نرم افزار برای ساخت پوستر هم به عنوان اشتراک مستقل و هم به عنوان بخشی از طرح ابر خلاق Adobe ارائه می شود. از محبوب ترین قالب های این نرم افزار برای ساخت پوستر می توان به پوسترهای گروه های موسیقی، کمپین ها و کنسرت ها اشاره کرد.

Adobe Spark یک ابزار محبوب پوسترسازی است که به راحتی کاربران را قادر می سازد تا گرافیک های اجتماعی، صفحات وب و ویدیوهای کوتاه ایجاد کنند. کاربران می توانند هر عکسی را که می خواهند وارد کنند و از آن به عنوان راهنما برای ردیابی یک شی در عکس استفاده کنند. برنامه Canva با بیش از 60000 الگو، تقریبا برای هر مناسبتی دارای الگو می باشد. به عنوان مثال الگوهای جداگانه ای برای آگهی ها، دعوتنامه ها و غیره وجود دارند. میلیون ها تصویر، نماد، شکل، فونت و بنر از پیش ساخته شده بدون حق امتیاز برای انتخاب وجود دارد. این امکان وجود دارد که رنگ های برند خود را برجسته کنید و تصاویر برند خود را بارگذاری کنید. موضوعاتی که از طریق پوسترها اطلاع رسانی شده و به نمایش گذاشته می شوند، موارد مختلفی هستند و می توانند موضوعاتی شامل اطلاع زمان برگزاری همایش های تخصصی را تا تبلیغات برند آبلیموی یک کارخانه را در بر بگیرند. اهداف خودتان را در قالب یک روند منطقی با کمک عباراتی واضح بیان کنید. همچنین می توانید جلوه ها و گزینه های جالب و سفارشی را انتخاب کنید. انتخاب نوع طرح تاثیری در افزایش یا کاهش قیمت ندارد و می توانید هر نوع طرحی اعم از ۳ بعدی را برای چاپ پوستر خود انتخاب نمائید.

میتوانید از تصاویر و ویدئوهای موجود استفاده کنید یا تصاویر خود را آپلود کنید تا تصاویر، ویدئوها و آگهیهای رسانههای اجتماعی جدا از پوستر ایجاد کنید. هنگامی که فایل خود را در فضای کاری باز می کنید، می توانید الگوهایی را از گالری اضافه کنید، اشکال و اشیاء خود را ایجاد کنید، متن و رنگ اضافه کنید، طرح بندی صفحه و غیره را تنظیم کنید. شما به راحتی می توانید با لایه ها، افکت ها و فایل های چند صفحه ای کار کنید. علاوه بر این، می توانید متن را به روش های مختلف دستکاری کنید که آن را برای طراحی پوستر مناسب می کند. علاوه بر این، از چندین زبان مانند اسپانیایی، ایتالیایی، آفریقایی، فرانسوی و غیره پشتیبانی می کند. تصاویر قدرت انتقال ایده یا احساسات طولانی را دارند و تاثیر عمیقی بر ذهنمان ایجاد می کنند. با همین منظور، پوستر دیواری سقف یا کاغذ دیواری سقف طراحی و تولید و به بازار عرضه می شود.

امروزه کاغذ دیواری پوستری همراه با افزایش علاقه مردم به استفاده از کاغذ دیواری ها به طور گسترده مورد استقبال قرار گرفته است. مردم از تخفیف خوششان میآید، لذا این مورد می تواند یکی از فاکتورها جهت رسیدن به موفقیت در پوستری باشد که پیاماش در وهلهی اول این است که «مردم، به رستوران ما بیایید». این برنامه پوستر ساز برای رایانه شخصی سازگاری گسترده ای با فایل دارد و پوستر را می توان در قالب های مختلف منتشر کرد. پوسترها را می توان در پلتفرم های رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت، از طریق ایمیل ارسال کرد، یا برای توزیع دانلود و چاپ کرد. استفاده از رنگ های مکمل مثل زرد و قرمز و نارنجی یا ابی و بنفش و قرمز که به نوعی با هم در ارتباط هستند در طراحی پوستر به شدت توصیه میشود. این نرم افزار برای ساخت پوستر دارای یک ناشر HTML برای مشاهده آنلاین پوسترها و یا تعبیه آنها در یک وب سایت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید