کاغذ دیواری کلاسیک – پوستر دیواری کلاسیک – والینو

مسلما سایتی همچون دومینگو می تواند به صورت پیش فرض و با رعایت تمام نکات لازم، برای افرادی که هیچ سر رشته ای از این موضوع ندارند، بهترین و زیباترین پوستر ممکن را در کمترین زمان ممکن طراحی کند. اگر کار با این نرمافزارها را بلد نیست با نرمافزارهایی که نمونهی آماده دارند، کار خود را شروع کنید؛ نرمافزارهایی مانند Apple’s Pages یا Poster Maker. تصاویر با رزولوشن پایین ممکن است در کامپیوتر، عادی به نظر برسند ولی بعد از چاپ، تار میشوند یا پیکسلهای آنها نمایان میشود. ما در ژیوار با بهره گیری از بهترین طراحان شرکت ، مجموعه ای گسترده و بسیار متنوع در زمینه پوستر دیواری را برای هر نوع سلیقه و هر سن فراهم آورده ایم ، به این مجموعه بزرگ که در حال حاضر بیش از 10000 تصویر پوستر دیواری میباشد روزانه طرح های جدید اضافه میشوند. بعد از اینکه در مورد تصاویر مورد نظرتان تصمیم گرفتید، رنگهایی را انتخاب کنید که با تصاویر پوستر، هماهنگ باشند.

در انتخاب ابعاد پوستر، لزوما پوستر بزرگتر، پوستر بهتری برای تبلیغات نیست. اگر قرار است که برای یک شرکت اداری از این دیوارپوش ها استفاده کنید، انواع نستعلیق آن نیز می توانند انتخاب های مناسبی برای شما باشند. یک یا دو عکس که واقعا پیام مورد نظر شما را منتقل میکند، انتخاب کنید و آنها را در مرکز پوستر قرار دهید. بعضی از پوسترها برای گروه یا صنف یا رده سنی خاصی طراحی می شوند و با دقت به هر دسته و قشر طرح پوستر امکان دارد عوض شوند این پوستر ها برای مخاطب خاص طراحی می شوند. باتوجه به دسته بندی کامل و طرح های متنوع این بخش انتخاب بسیاری آسان است و باتوجه به علایق تان می توانید پوستر دیواری مناسب را انتخاب کنید. امروزه فروش پوستر دیواری سه بعدی با طرح های فانتزی و با هدف پوشش دیوار اتاق خواب بزرگسالان رو به افزایش بوده و می توان گفت در مقایسه با طرح های طبیعی بازار گسترده تری را در اختیار دارد.

فراموش نکنید که مخاطب برای برقراری ارتباط با شما باید اطلاعات تماستان را در اختیار داشته باشد. یک نرمافزار کامپیوتری پیدا کنید که با کمک آن بتوانید پوستر مورد نظرتان را طراحی کنید. بعد از اینکه پوستر مورد نظرتان را طراحی کردید، برای چاپ آن، انتخابهای متعددی دارید. چاپ پوستر روشی مناسب برای بازاریابی و تبلیغات محیطی است. برای مثال کوکاکولا یکی از موفقترین نمونههای طراحی لوگو است. برای شروع نیازی به تجربه طراحی قبلی ندارید. قسمتی از یک عکس را برش دهید و ویژگی مهم آن قسمت را مدنظر قرار دهید این نکته یک اثر دراماتیک خلق میکند و چشمها را به اطراف صفحه هدایت میکند. سپس کلمات اطراف تصویر را مشخص کنید و دقت کنید که این نوشته، جایی از تبلیغ را که میخواهید مورد توجه مخاطب قرار بگیرد، کاملا نپوشاند. پوسترهای تبلیغاتی یکی از اصلی ترین شیوه های تبلیغات مستقیم محسوب می شوند که همچنان تاثیرگذاری لازم را دارند.

پوستر دیواری سه بعدی می تواند نمای حرفه ای و جالب را به واسط نصب پوستر دیواری به دیوار و نماهای داخلی شما دهد. حال پس از به وجود آوردن چند طرح محکم و مطالعه شده، می توانید برای اجرای کار، قدم اولیه را بردارید. چند نسخهی مختلف از یک پوستر تهیه کنید و توجه کنید که پوسترها ساده و چشمگیر باشند و پیام مورد نظر شما را منتقل کنند. دیواری را انتخاب کنید که ابعاد و چشمانداز مناسبی دارد. انتخاب قالب ها، فونت ها، طرح های رنگی و موارد دیگر به مخاطب هدف و هدف از طراحی پوستر بستگی دارد. پوستر دیواریهای سقف محصولی جدید و در بازار به شمار می آید ولی از همان ابتدای کار تنوع طرح بسیار زیادی را داشته است. از طرفی چاپ پوستر های تبلیغاتی، رسمی، کودکانه، اداری، مناسبتی به گونه متفاوت انجام می شود که هر یک نیازمند دریافت مشاوره از چاپخانه های معتبر و مدرن است. یکی از همین ابزارها که برای تزئینات و دکوراسیون داخلی استفاده می شود، کاغذ دیواری است. کدام دیوار مناسب پوستر دیواری است؟

دیدگاهتان را بنویسید