۳- گروه بندی عناصر موجود در کار

6.به یاد داشته باشید شما پوستر را برای بیان آنچه انجام داده اید تهیه میکنید. اورلب یعنی کاغذ را 2 میل اضافه تر می گذاریم که تصویر بعدی روی تصویر اولیه قرار می گیرد و نصاب راحت تر نصب کند که اشتباهی پیش نیاید چون اینها مثل پازل هستند که کنار هم قرار می گیرند و عرض هایشان یک متر هست که یک تصویر به شما می دهد. انواع مختلف روشهای چاپ باعث میشود که طراحی در حین طراحی پوستر بتواند بهترین نوع چاپ را نیز انتخاب کرده و طراحی را به متناسب با نوع چاپ شروع کند. رعایت اصول ترکیب بندی در طراحی کمک می کند اجزاء پوستر به شکلی منسجم و منظم دیده شوند. علاوه بر این به مواردی همچون نرم افزار طراحی پوستر، سفارش طراحی پوستر، اصول طراحی پوستر، نمونه پوستر، شرکت طراحی پوستر نیز بررسی خواهد شد. Visme یک نرم افزار اینفوگرافیک است که راه حل های ساده و شهودی را ارائه می دهد که نحوه برقراری ارتباط بصری شما را متحول می کند. یک سری جنس هم داریم که تولیدات خود ما هست مثا سان و چرم. اگر کاغذی مترمربعی 60000 تومان باشد تا 100000 تومان، کاغذی که 60000 تومان هست ارزونتر هست با وجود اینکه کیفیت های همه کاغذ ها بالا می باشد و کیفیت چاپش هیچ تأثیری نداره به عنوان مثال اگر کاغذ فون باشد کیفیت چاپ هم بهتر می شود یا بدتر باید پاسخ داد خیر چون کیفیت همه کاغذها یکی می باشد و چیزی که در نهایت خروجی می دهد.

که بخار می کند. اما بعضی از کمدها روی آنها ابزار روی آنها قراردارد که مناسب این کار نمی باشد، ولی حتی روی یک تکه از دیوار عمودی هم می شود تصویر استفاده کرد که یک قسمت از پایین تصویر را سفید بگذاریم تا کودک بتواند نقاشی کند. خیر توی دید ما تأثیری ندراد فقط توی ماندگاری کار تأثیر دارد و چون کاغذها کوآلیتی هایشان با یکدیگر فرق دارد قیمت هایشان نیز با یکدیگر فرق دارد چون یک دستگاه هست که چاپ می گیرد. خلاقیت شما در این مرحله می تواند بسیار به کار آید. در مرحله بعد، «عکس ۲» را در تصویر قرار دهید و میزان «Opacity» آنرا بر روی ۲۰ درصد و حالت «Blending» را روی «Multiply» تنظیم کنید. روی آن نباشد یا حتی دیوارکوبی تا بشود از زیبایی تصویر استفاده کرد. به هر شکل پوسترها باید به گونه ای با شند که بتوانند در انتقال پیام تا ثیر گذار باشند. اما در بعضی از فضاهای استخر که رطوبت مستقیم ندارد و فضای باز هست پوستر را می توان نصب کرد و هیچ مشکلی پیش نمی آید. بعضی از کاغذهای وارداتی سایز استاندارد دارند مثلأ ارتفاع 3 متر در عرض ۶ متر که اگر دیوار شما ۳ متر در ۴ متر هست ۲ متردیگه آن را باید برید و با اینکه پول آن پرداخت شده اما باید دور انداخت چون دیگر به کار نمی آید، همینطور برعکس اگر اندازه دیوار از سایز پوستر بزرگتر هست و قسمتی از دیوار خالی می مونه.

کاغذ دیواری پوستری این مزیت را دارد که چون بچه ها دوست دارند همیشه روی دیوار نقاشی بکشند روی این پوسترها می توانند به راحتی این کار را انجام دهند. چون خیلی ها دوست دارند که تصویرهایشان اپیدمی نباشد و همه نبینند ما این تصاویر را در این بخش قرار دادیم که فقط عکاس های تارونا عکاسی کردن که این عکس ها فقط برای تارونا می باشد که می توانند از این عکس ها هم انتخاب کنند. مثلأ سالنهای استخر، حمامکه رطوبت دارند چون رطوبت باعث می شود که کاغذ از دیوار جدا شود که البته در مکان هایی مثل شمال این اتفاق نمی افتد این مورد فقط در مورد جاهایی است که رطوبت مستقیم دارد مثل حمام و استخر و … حتی جاهایی روی تصاویر خالی داریم که بچه ها بتوانند خودشان توی تصاویر خالی نقاشی بکشند و رنگ کنند مثل یک تخته سفید بزرگ هست برایشان. اگر موقع نصب پوستر دیواری 2 میل که اضاف گذاشته شده برایش مشکلی پیش بیاید یا کج بریده شود چون 2 میل اضافه هست هیچ اتفاقی نمی افتد. بستر دیوار باید برای کاغذ آماده باشد مثلا دیوارهایی که حلال رنگشان آب هست به درد نصب کاغذ دیواری نمی خورن باید به اصطلاح ما، ماستیکش کنند.

از ترکیب فونتها، رنگها و اندازههایی استفاده کنید که تا به حال ندیدهاید و در نهایت چیزی خلق کنید که تا به حال به فکر کسی نرسیده باشد. روی دیوار منزل یک دیوار را پوستر می کنند چون معمولا تصاویر شلوغ هستند بنابراین از ۴ تا دیوار یک دیوار را انتخاب می نماییم. در بعضی موارد دیوار بزرگ هست که وسطش در هست که می خوان پوستر نصب کنند اگر کل آن را بخواهند نصب کنند باید عرض و ارتفاع کل را اعلام کنند که هم دیوار و هم در از توی تصویر کراپ می شود و در هنگام طراحی ما می توانیم فقط قسمتهای مهم و اونجایی که می خواهد کراپ شود را نذاریم و مثلا خدو طراح اندازه زده و جوری طراحی کند که از این موضوع خارج شود و این نکته کلیدی هست که باید حتما رعایت شود که مشتری طرح را ببیند و سپس کار چاپ شود. چیزی که روی کاغذ سان هست با اون چیزی که روی کاغذ فون هست آیا با یکدیگر فرق دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید