1- سرعت انتقال پیام

چاپ عکسها و طرحهای دلخواه شما روی جدیدترین پوستر دیواری: از امتیازات دیگر، امکان بهره بردن کیفی از طرحهای هنری و طبیعی با توجه به نظر شماست. توجه داشته باشید که اکثر چاپگرهای خانگی در لبه کاغذ چاپ نمی کنند، بنابراین باید حاشیه سفید نازک در اطراف پوستر را قبول کنید، یا پوستر را خودتان با قیچی و خط کش مرتب کنید. بنر هم با همین تعریف همپای پوستر توانسته است در صنعت تبلیغات نقش موثری داشته باشد. در واقع، پوستر دیواری در نقش یک دیوارپوش خاص برای یک دیوار خاص عمل می کند. در پوستر تبلیغاتی و صنعتی کیفیت تصویری که قرار می دهید و چگونگی خود عکس نقش مهمی در درک مخاطب از محصول شما دارد. در صورتی که هنوز در ابتدای راه هستید می توان گفت نیازی به استفاده از طراح برجسته و بسیار ماهر نیست، بلکه می توانید تنها با استفاده از یک سایت و ابزارهای آنلاینی که این سایت در اختیار شما قرار می دهد کار طراحی پوستر خود را به نحو احسنت انجام دهید.

مثل مهد کودک ها به سلیقه کودکان، آرایشگاهها با ترکیب عروس ها و دامادها یا حتی با مدل موهای خاص نصب می شود. شما میتوانید جدیت خود را با فونتی بُلد و بدون سریف، ظرافت خود را با سریف ایتالیک و یا بازیگوشی و سرگرمکنندگی را با فونتی دستنوشته و شل و ول به نمایش بگذارید. باید با مشاورینی که متخصص این کارند مشورت کنید تا بدانید برای طرحی که انتخاب کردهاید کدام نوع کاغذ مناسب است که طرحتان را بهتر جلوه دهد. شاید به جرأت بتوان گفت که هر آن چه را شما بخواهید، میتوانید روی آن چاپ کنید. اگر از نظر مزیتی بخواهیم چه مزیت هایی پوستر دیواری دارد این است که چون با کاغذ دیواری از سال های قبل مردم ارتباط دارند یک مزیتی که شاید براشون دارد این است که هزینه ی کمتری نسبت به رنگ دارد. علاوه بر آن، جنس پوستر هم با کاغذ دیواری متفاوت است.

به علاوه پوسترها میتوانند با ابعاد دلخواه شما سفارش داده شده و برای دکوراسیون داخلی موردنظرتان چاپ شوند. به این ترتیب علاوه بر زیباسازی محیط، تبلیغات دائمی و ارزان قیمت هم انجام شده است. مقرون به صرفه بودن پوستر دیواری جدید: از دیگر برتریهای جدیدترین پوسترهای دیواری، قیمت مناسب آن است. جدیدترین پوسترها نوع چاپی آن است که با توجه به پیشرفتهای تکنولوژی، که باعث بهوجود آمدن انواع متنوع و همچنین امکان تبدیل تصاویر سفارش دهنده شده است، امکان چاپ پوستر وجود دارد. MyCreativeShop یک ابزار طراحی آنلاین است که می تواند برای ایجاد طرح هایی استفاده شود که چاپ و اشتراک گذاری آن آسان باشد. اما این تفاوت تنها به جنس آن برنمیگردد، بلکه در طرح آن نیز مطرح میباشد. البته انتخاب طرح وابسته به محل نصب میباشد. طرح پوسترهای دیواری بسیار متنوع است. پیشتر به تنوع بسیار پوسترها و طرحبندی آن اشاره کردیم. همچنین بهتر است از انتخاب طرح پوستر دیواری با زمینه بسیار تیره اجتناب ورزید. همچنین در فضاهای کوچک، بهترین انتخاب مدل پوستر دیواری، بهره بردن از تصاویری است که دارای بعد و عمق کافی باشند. همچنین میتوانید با در کنار هم قرار دادن تصاویری که ظاهرا نسبتی با یکدیگر ندارند، به طرح پوستر خود خلاقیت ببخشید.

امروزه طراحی پوستر تبلیغاتی را بیشتر برای سرمایه گذاری در کسب و کار، پیشرفت در کار و بهبود درآمدزایی برای کار خود و تولید عکس استفاده می کنند و انواع مختلفی دارند که هر یک برای انجام کاری مورد استفاده قرار می گیرد که هر یک از آن ها قیمت های مختلفی دارند و نوع آن ها هم با یکدیگر فرق دارند که انتخاب هر یک به عهده مشتریان است و طراحان پوستر تبلیغاتی مهمترین بخش در درآمدزایی مشتریان را بر عهده می گیرند. خرید و قیمت پوستر دیواری سه بعدی یا همان کاغذ دیواری سه بعدی ارزان جهت تغییر دکوراسیون سالن پذیرایی ، اتاق و … ثبات در رنگ عکس پوستر دیواری: در طول زمان رنگ آنها تغییر نخواهد کرد و از عمر آنها نیز کاسته نخواهد شد. از نظر ابعاد نیز متذکر میشویم که تصویری افقی را به هیچ عنوان نمیتوان در قالب یک طرح عمودی چاپ کرد. هر چیزی که مربوط به چاپ باشه و مشتری بخواد می توان به تارونا سفارش داد. یکی دیگر از مزیت های پوستر دیواری زیبایی آن می باشد که هم فضای شما را زیبا و در عین حا پر می کند که حتی اگر برای اتاق کودک باشد دیگر نیازی به چیدن عروسک نیست چون می توان عکس کارتون یا تصویر خود کودک باشد یا حتی تصویر خاصی برای کودک طراحی و چاپ شود در ضمن جوهارها نیز حساسیتی ایجاد نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید