1- سرعت انتقال پیام

این مرکز با داشتن آخرین و بروز ترین تجهیزات چاپی اقدام به چاپ انواع پوستر و با بالاترین کیفیت ممکن می نماید. به طور مثال استفاده از یک پوستر تبلیغاتی آرایشگاه و سالن زیبایی در اماکنی که فروشگاه ها و پاساژهای عرضه کننده لوازم آرایشی بهداشتی قرار دارند یک اقدام صحیح و مثبت است. تفاوت اصلی پوسترهای آموزشی با پوسترهای دیگر این است که در تمام انواع دیگر پوستر اصول زیبایی شناسی و رنگ ها و فونت ها بسیار مورد توجه و در واقع سرنوشت ساز هستند. تمام امکاناتی که Posteroid ارائه کرده در سه بخش خلاصه میشود: تعیین عکس پس زمینه، متن و استایل و در نهایت قالببندی تصویر. این پوستر را نهاد کتابخانههای عمومی کشور در قالب مجموعه پوسترهای ترویجی کتابخوانی با عنوان «این چند کتاب» تهیه و منتشر کرده است. این در حالی است که پوستر دیواری به بازار آمده و همه این نگرانیها را برطرف کرده است. جهت انجام کلیه امور چاپی می توانید به واحد چاپ و تبلیغات آذین هنر مراجعه کنید. اگر میخواهید برگه تبلیغاتی را جهت اطلاعرسانی برای چندین نفر بفرستید، میتوانید این کار را مثل نمونه زیر خیلی ساده و راحت انجام دهید. دست آخر این که پخش پوستر و برگه را با تعیین مهلت به کارکنان یا افراد داوطلب ویژه بسپارید.

آخرین موردی که پیش از طراحی پوستر تبلیغاتی باید به آن توجه کنید میزان بودجه است. حتی اگر بهترین و اصولیترین عناصر را در طراحی پوستر به کار ببرید اما پیاماش واضح نباشد کاری از پیش نخواهد برد و پیشاپیش محکوم به شکست خواهد بود. خب تا کنون مراحلی که پیش از طراحی پوستر باید طی شوند را ذکر کردم و دیدیم که اولاً این مراحل خیلی سخت نبودند و ثانیاً تا به چه میزان میتوانند در داشتن یک پوسترِ تبلیغاتی مناسب و تأثیرگذار به کار آیند. شما خالق این اثر خواهید بود، شما طراحان هستید که تعیین می کنید تماشاگر چه مسیری را در ذهن خود طی کند و به چه نتیجه ای برسد و چه احساسی داشته باشد. برای برخی از پوسترها، به خصوص پوسترهای تبلیغاتی می توانید از چاشنی طنز نیز استفاده کنید که سبب می شود طراحی شما و همچنین محصول یا خدماتی که در حال تبلیغ آن هستید به شکل قوی تری در ذهن دیگران باقی بماند؛ بنابراین در صورتی که گمان می کنید در پوستر طراحی شده شما کمی جا برای موضوعات فان و جذاب وجود دارد حتما از آن ها استفاده کنید و مطمئن باشید که نتایج خوبی را نیز خواهید گرفت.

پوسترهای آموزشی شامل موضوعات و مسائلی هستند که می توانید آن ها را در خصوص آموزش دادن و ارتقا سطح علمی در هر زمینه ای به کار ببرید. قرار دادن اطلاعات با این ترتیب باعث می شود چشم بیننده هر قسمت را پس از دیگری دنبال کند تا به انتهای مطالب برسد. در این نوع پوسترها از فونت های عربی و نستعلیق و ادعیه های دینی مورد استفاده قرار گرفته و با توجه به نوع مراسم این پوسترها حاوی اطلاعات مخصوص به خود می باشد. کدوم نوع طراحی میتواند بیشتر بر روی آنها تأثیر داشته باشد؟ پوسترهای سفر ویژه هستند زیرا آنها یکی از معدود پوسترهایی هستند که می توانند تجسم بی انتها داشته باشند در حالی که در عین حال مدرن هستند. در این نوشتار میخواهم روی چنین پوسترهایی تمرکز کنم و به مواردی اشاره داشته باشم که با رعایت آنها میتوان از یک پوستر تبلیغاتی خوب و تأثیرگذار بهره مند شد.

ولی پوستر های دیواری به علت ثباتی که در رنگ دارند و متریالی که در ساخت آنها استفاده می شود ماندگاری بالاتری دارند. یکی از این گامها جزم کردن عزم برای رسیدن به موفقیت است. و یا برای مثال پوستر های همایش فیزیک را در یک کافه یا پارک نمی توان نصب کرد. برای چاپ پوستر بسته به سایز و تعداد آن می توان ازانواع چاپ دیجیتال، عریض و یا افست استفاده کرد. یعنی با نگاه به این پوستر خواهناخواه برند شما در ذهن مجسم شود. مجموعه مدرن طرح با تیم طراحی چیره دست خود، با خلق بدیع ترین ایدهها و ترسیم بینظیری از جلوهی بصری سازمان شما بر روی پوستر، تجلی حضور برند تجاری شما را در ذهن مخاطبین جاودانه می سازد.در ادامه به نکاتی در مورد طراحی پوستر خواهیم پرداخت که پتانسیل بکارگیری موثر آن در استعداد ذاتی طراحان این مجموعه است و علت برجسته بودن این مجموعه نسبت به سایر رقبا در همین امر نهفته است و امیدواریم ذکر این نکات موجب ایده گرفتن برای طراحان عزیز شود.

دیدگاهتان را بنویسید