1- سرعت انتقال پیام

مهمترین ویژگی و کارکرد پوستر انتقال پیام و مفهوم است. 7.نوع فونت نوشتاری انگلیسی Times-Roman و برای متن فارسی Titr مناسب است. در مرحله طراحی نیاز به طرح مناسب برای مخاطبان است. طراحان انتخاب طرح را متناسب با مخاطبان و نظر مشتریان انجام می دهند و جهت این امر بایستی با توجه به نوع مخاطب و موضوع نوع طرح مناسب را انتخاب کرد. در واقع باید پوستر دارای فضایی کاملا مرتبط با موضوع مورد نظر باشد. ، موضوع غالب پوسترها را تشکیل دادند . پروسه طراحی و چاپ پوستر از دو مرحله تشکیل شده است. پروسه تولید پوستر با کاغذ دیواری متفاوت است. پروسه تولید پوستر سفارش یدیواری به این ترتیب است که پس از دریافت سفارش، سپس دیوار مورد نظر اندازه گیری می شود. برای سفارش پوسترها بایستی ابتدا ابعاد دیوار مورد نظر خود را بر حسب طول و عرض اندازه گیری کرده، سپس جنس پوستر و مراحل بعدی سفارش را انجام دهید.

جهت انجام کلیه امور چاپی می توانید به واحد چاپ و تبلیغات آذین هنر مراجعه کنید. طراحی و چاپ پوستر امری حساس و بایستی متناسب با مخاطبان و رعایت اصول تبلیغاتی هنری انجام شود. پوستر همواره به عنوان یک ابزار تبلیغاتی هنری برای امور مختلف است. هنگامی که از عکس ها، کلمات و رنگ ها در لایه های مختلف استفاده می کنید، باعث می شود تصویر نهایی دارای ابعاد مختلف و عمق شود. به عنوان مثال میتوانید توضیحات بسیاری که لازم است ارائه شود را در قالب یک نماد یا کلمه ارائه دهید که فردی که از نمای نزدیک پوستر را مشاهده می نماید مطالب زیادی برای مطالعه داشته باشد و فردی که در فاصله دور است و در حال گذر است با یک نگاه پیام شما را بگیرد. بسیاری از پوسترهایی که به دیوارهای شهر چسبانده می شوند و یا همچون بیلبوردها در سطح شهرها نصب می گردند در حال تبلیغ یک ایده، محصول و یا معرفی و اعلان زمان یک رویداد هستند.

در طراحی پوستر شوخ طبعی را فراموش ننمایید، چرا که مطالب طنز به طرز عجیبی در ذهن بیننده ماندگار می گردند. این کار باعث میشود مطالب در چشم بیننده مخلوط نشوند و خواناتر باشند. چرا که این مخاطب هدف است که می تواند با دیدن کوچکترین المان های موجود در پوستر جذب آن شود. این مرکز با داشتن آخرین و بروز ترین تجهیزات چاپی اقدام به چاپ انواع پوستر و با بالاترین کیفیت ممکن می نماید. مجموعه مدرن طرح با تیم طراحی چیره دست خود، با خلق بدیع ترین ایدهها و ترسیم بینظیری از جلوهی بصری سازمان شما بر روی پوستر، تجلی حضور برند تجاری شما را در ذهن مخاطبین جاودانه می سازد.در ادامه به نکاتی در مورد طراحی پوستر خواهیم پرداخت که پتانسیل بکارگیری موثر آن در استعداد ذاتی طراحان این مجموعه است و علت برجسته بودن این مجموعه نسبت به سایر رقبا در همین امر نهفته است و امیدواریم ذکر این نکات موجب ایده گرفتن برای طراحان عزیز شود. در این امر هم سطح تجهیزات واحد چاپی تاثیرگذار است که بایستی قدرت چاپ در رزولیشن بالا را داشته باشند و هم سطح تجربه و تخصص اپراتور که در ایجاد چاپ مناسب برای مشتریان بسیار تاثیرگذار است. از این رو طراحی پوستر تبلیغاتی ، رقابت شدیدی در هر گونه تجارتی ایجاد نموده است، چرا که شما در هر حرفه ای که مشغول به کار هستید، رقبای شما با برند منحصر به فرد خود با نصب پوستری خیره کننده بسیاری از افراد جامعه را با کیفیت و نام برند خود آشنا می نمایند و مشتریان زیادی را برای خود رقم می زنند.

پوسترها به صفحات بزرگ و کوچکی گفته می شوند که به منظور اطلاع رسانی و تبلیغات طراحی شده و یا در سطح شهر نصب شده و یا بین مردم پخش می شوند. پوستر سه بعدی طبیعت و منظره طبیعی در اتاق خواب ، پذیرایی و نیز می تواند در محیط اداری و کسب وکار شما نصب گردد. با توافق اینکه یک طراح منحصر به فرد برای رویداد شما طراحی می کنیم تا به صورت یک نشانه (self Explanatory) در بیاید. چاپ پوستر بایستی با کیفیت بالا باشد و مناسب صورت گیرد. در ادامه با من همراه باشید تا نگاهی داشته باشم به نکاتی جهت طراحی پوستر تبلیغاتی تأثیرگذار. جهت چاپ پوستر مناسب بایستی برخی موارد رعایت شود. قیمت طراحی و چاپ پوستر در این مرکز چاپی مناسب بوده و از کیفیت بالا برخوردار است. جهت طراحی و چاپ پوستر می توانید به مرکز چاپ و تبلیغات آذین هنر مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید