1- سرعت انتقال پیام

به همین دلیل است که به پوستر را با عنوان دیوار کوب نیز میشناسند. علاوه بر این، می توانید متن را به روش های مختلف دستکاری کنید که آن را برای طراحی پوستر مناسب می کند. علاوه بر این، از چندین زبان مانند اسپانیایی، ایتالیایی، آفریقایی، فرانسوی و غیره پشتیبانی می کند. مثل اطلاعیه های مربوط به نظام وظیفه و غیره . گاهی اوقات این پوسترها به منظور اطلاع رسانی در خصوص وقایع سیاسی هستند. پوسترها را می توان در پلتفرم های رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت، از طریق ایمیل ارسال کرد، یا برای توزیع دانلود و چاپ کرد. همچنین این سرویس شامل طراحی آگهی و تبلیغات برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی کامل است. لوترک سرزندگی و حرکت خط ها و قدرت طراحی را برای نمایش حساسیت های خویش نسبت به زندگی تصنعی و ناسالم پیرامون خود به کار گرفت . اگر مخاطب مجبور باشد برای فهمیدن موضوع خیلی فکر کند، شاید اصلا دوباره به پوستر یا برگه نگاه نکند. ، موضوع غالب پوسترها را تشکیل دادند . بنابراین بهتر است که رنگها را با توجه به مفهومی که دارند و هدفی که پشت طراحی پوستر قرار گرفته است انتخاب کنید تا تأثیرگذاری بیشتری داشته باشند. البته لازم به ذکر است انتخاب تصویر نیز در چاپ حائز اهمیت است، هرچه تصویر کیفیت بیشتری داشته باشد، پس از چاپ جلوه جذابتری خواهد داشت.

یکی از مهمترین مواردی که جهت خرید پوستر دیواری کودک حائز اهمیت است توجه به جنسیت کودک می باشد. مهمترین عامل در ارائه موفق یک پوستر و چشمگیر و اثرگذار بودن آن چاپ و رنگبندی آن می باشد. نشانی و شماره تلفن را میتوان با حروف خیلی کوچک چاپ کرد، اما باید جایی در طرح نهایی داشته باشد. پوستر و برگه تبلیغاتی را میتوان تقریبا در هر مکانی به نمایش گذاشت. پوستر دیواری لاکچری را می توانید در سالن پذیرایی، اتاق خواب، پشت تلویزیون ، اتاق دختر و پسر ، اداری و… که مجموعه طرح کلاسیک ، مدرن ، فانتزی ، لاکچری را شامل میشود. بسیاری از خانوادهها دنبال ایجاد فضایی شیک، لاکچری و دوست داشتنی هستند. پس از انتخاب پسزمینه دلخواه خود، از این نرم افزار برای ایجاد پوستر و اضافه کردن متن، استیکر و عکسهایی که دوست دارید استفاده کنید. به جز برنامه های پیشنهاد شده از برنامه Word هم که کار با آن آسان است میتوانید برای طراحی پوستر دلخواه خود استفاده کنید. به عنوان مثال، این پوسترها را می توان در تبلیغات آنلاین استفاده کرد یا برای توزیع چاپ کرد.

البته در صورتی که نیازی به چاپ نداشته باشید می توانید سفارش خودتان را در ابعادی مطرح کنید. بهتر است بدانید که اسپارک طیف وسیعی از قالبها را برای طراحی پوسترهای اینستاگرام و بنرهای تبلیغاتی در اختیارتان میگذارد و همین امر آن را به یک ابزار فوقالعاده تبدیل میکند. نرم افزار ساخت پوستر، اپلیکیشنی است که ابزارها و تکنیک هایی را برای طراحی پوسترهای دیجیتال برای اهداف مختلف ارائه می دهد. می خواهید مخاطب را هیجان زده کنید؟ آیا می توان کاغذ دیواری عکس خودم را تهیه کرد؟ به عنوان عکاس مبتدی یا متوسط، کاربران به تمام ویژگی های لازم برای سازماندهی، ویرایش و اشتراک گذاری عکس های خود دسترسی دارند. کاربران می توانند هر عکسی را که می خواهند وارد کنند و از آن به عنوان راهنما برای ردیابی یک شی در عکس استفاده کنند. همچنین می توانید برای الهام گرفتن، گالری طرح ها و قالب های آنلاین را مشاهده کنید. این امکان وجود دارد که هم تصاویر جداگانه و هم دسته های بزرگی از تصاویر را ویرایش کنید.

Canva یک ابزار طراحی و انتشار آنلاین است که به کاربران امکان می دهد پوسترها و سایر اشکال محتوای بصری مانند ارائه ها، گرافیک رسانه های اجتماعی، اسناد و موارد دیگر ایجاد کنند. شما کنترل کاملی بر پوسترها، گرافیک ها و سایر محتوایی که ایجاد می کنید دارید. CorelDRAW یک نرمافزار طراحی گرافیک حرفهای با کاربری آسان است که به کاربران اجازه میدهد تا گرافیک و طرحبندی ایجاد کنند، عکسها را ویرایش کنند یا وبسایتهایی طراحی کنند. تصاویر دیجیتال یا اسکن شده را می توان برای ساخت پوستر ویرایش کرد. این نرم افزار برای ساخت پوستر هم به عنوان اشتراک مستقل و هم به عنوان بخشی از طرح ابر خلاق Adobe ارائه می شود. پس از سازماندهی عناصر مختلف در قاب ها، می توانید پوسترهای خود را از هر دستگاهی ایجاد، ویرایش و به اشتراک بگذارید. کاربران می توانند تصاویر، فونت ها، رنگ ها و متن را بر اساس نیاز خود تغییر دهند.

دیدگاهتان را بنویسید