(Transparent) متغیر باشد

شما می توانید پوستر دیواری مورد علاقه خود را در هر ابعاد و اندازه ای سفارش دهید. پوسترهایی که برای همه مردم طراحی می شوند باید طوری رنگ ، اشکال هندسی و قالب کلی با هم ادقام شوند که همگان را به خود جذب کنند. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد تغییر و تحول دکوراسیون داخلی خانه یا دفتر کار خود را دارید، اما مایل نیستید که بودجه بالایی را فعلا به این کار اختصاص دهید، انتخاب و خرید پوستر دیواری یا کاغذ دیواری پوستری این فرصت را به خوبی برای شما مهیا میکند. سپس با کمک هارمونی رنگ، یک رنگ پسزمینه برای پوستر خود انتخاب کنید به گونهای که با سایر تصاویر و متنهای شما در پوستر، همخوانی داشته باشد. بعد از وارد کردن تصویر مربوطه، حالت Blending را بر روی Overlay قرار دهید و بخش بالایی را به گونهای ماسک کنید که حالتی محو شده داشته باشد. با دو بار کلیک بر روی لایه مربوط به عکس شبکه، پنجره «Layer Style» باز میشود و تنظیمات آنرا مطابق با تصویر زیر انجام دهید. اولین نکتهای که باید بررسی کنیم، استفاده از «حالتهای ترکیبی» (Blending Modes) یک لایه است تا بتوان رنگهای لایه بالاتر را به شکل دلخواه با لایههای پایینی ادغام کرد.

این پوستر دیواری پر از رنگ و نقش است و علاوه بر سالن پذیرایی می توان آن را در اتاق خواب ، اتاق دختر یا پسر نیز نصب کرد. با این حال ، بر خلاف پوسترهای تحقیقاتی ، که در ادامه مقاله در مورد آنها بحث خواهیم کرد، پوسترهای آموزنده نیازی به دانش قبلی در مورد موضوع ندارند و به طور کلی برای آموزش ایجاد می شوند. پیش از این گفتیم که برای موفقیت یک پوستر نیاز بوده که پوستر دارای ایده ای نو و خلاق باشد اما باید در این جا این موضوع را عنوان کنیم که از اهمیت اجرای صحیح نیز به هیچ عنوان نمی توان چشم پوشی نمود. پوستر در ايران. در تاريخچه پوستر ايراني نخست به نوعي تصويرسازي تزييني برميخوريم كه فضاسازي و موضوع مذهبي داشته و هنوز هم گاهي نمونههايي از آن ديده ميشود. هیچیک از پوسترها شبیه هم نیستند پس نیازی نیست که اندازه آنها هم با یکدیگر یکسان باشد. T» اندازه آنرا تغییر دهید. در مرحله اول باید اندازه و وضوح سند خود را مشخص کنید. در وهلهی اول مهم نیست که پوسترتان چه طرحی دارد بل آنچه که مهم است این است که این پوستر رنگ و بوی برندتان را داشته باشد، رنگ و بوی شخصیت برندتان را.

طراح باید بداند که برای طرح مورد نظر چه رنگ هایی از همه مناسب تر هستند. کار را با وارد کردن تصویری «شبکه» (Grid) به متن انجام دهید و برای آن یک رنگ سفید را در نظر بگیرید. حال یک لایه جدید ایجاد کنید و گرادیانی – از رنگ سفید تا شفاف – در طول مکعب رسم کنید. با انتخاب قلممو سفید و کشیدن آن بر روی تصویر توری، جلوه مناسبی به بخش پایینی پوستر خواهید داد. البته برای جلوه بهتر، میزان Opacity تا میزان ۴۰ درصد کاهش دادهایم. پوستر باید انتقالدهندهی پیام باشد، آن هم در سریعترین زمانِ ممکن و البته به زیباترین شکلِ ممکن. ما در استودیو هنر امروز برآنیم تا با چاپ پوستر هایی که علاوه بر اینکه از قیمت مناسب و ارزانی برخوردارند ، بلکه کیفیت پوستر هم مدنظر ما هست و اولویت ما چاپ پوستر ارزان و با کیفیت به مشتری است. پوستر روش خلاقانه برای ارائه پیام یا محتوایی جالب از طریق هنر طراحی است.

و یا می­توانید اطلاعات جالبی را بگوئید که مربوط به سوژه شماست. مانند تصویر زنی که میگرید، مردی که چوب ماهیگیری حمل میکند و یا حتی کلماتی مانند “آتش”. مورد دیگری که به هنگام آموزش طراحی پوستر با فتوشاپ باید یاد بگیریم، کار با «Gradient Tool» است. با توجه به اهمیت یادگیری نرمافزار فتوشاپ جهت طراحی محصولاتی همچون پوستر و بنر، «فرادرس» اقدام به انتشار فیلم آموزش فتوشاپ برای استفاده در صنعت چاپ و تبلیغات کرده که لینک آن در ادامه آمده است. اما طراحان زبده به خوبی به محل نصب پوستر با بنر مورد نظر فکر کرده و با توجه به رنگ مکان مورد نظر دست به طراحی و انتخاب رنگ می زنند و نتیجه این کار نیز پوستری با رنگ هایی هارمونیک و با کنتراستی مطلوب خواهد بود که در جذب مخاطب بسیار موفق عمل می نماید. سپس زمانی که این لایه به صورت انتخاب شده قرار دارد، لایهای جدید با نام «Highlight Grid» ایجاد کنید. در ادامه، حالت Blending لایه را بر روی «Linear Light» تنظیم میکنیم و «Opacity» را تا مقدار ۴۵ درصد کاهش میدهیم. برای اینکه جلوه نوری مناسبی خلق کنید، حالت «Blending» لایه را بر روی Overlay قرار دهید. با قرار دادن حالت ترکیبی بر روی «Overlay» جلوه نوری سهبعدی خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید